Přejít na obsah

Nelze se připojit k síti 5 GHz


Návštěvník Rixo

Doporučené příspěvky

Návštěvník ajvn

Ještě že jsem sem zabloudil - TV samozřejmě nejede, firmware mám zřejmě pořád ten nefunkční CH7465LG-NCIP-6.12.18.25-2p3-NOSH. Jako nechápu, proč do toho musí pořád vrtat, vše fungovalo zcela bez problémů. Ale hlavně že na oficiálních stránkách nic není. Je nějaká naděje, že se konečně UPC rozhoupe a něco s tím udělá? A ten "správný" firmware se posílá jen na požádání ( to je samozřejmě míněno ironicky)? Ano, jsem nas... a hodně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ajvn

Tak kdyby to náhodou někomu pomohlo - resetoval jsem modem, ale natvrdo tlačítkem, do továrního nastavení, resetoval jsem nastavení sítí v TV, vše znovu nastavil a zase mi jede v TV WiFi na 5ghz. Paráda...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník hugo

No den mi to fungovalo po té aktualizaci a včera zas nějaká aktualizace a už zase TV odpojena...?? teď mám zas -2p3... ten z předevčírem -2p4 fungoval..  teď mě to zas po 5min odpojí TV z wifi 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník shrap

Velice kvalitni prace, uz mam zase ten "novej" FW, CH7465LG-NCIP-6.12.18.25-2p3-NOSH, takze opet nefunkcni ...

A uz mam zase 24 ... OMG

Upraveno uživatelem shrap
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník kotlik

Mne starý firmware ani neposlali, že to nejde.... Poslali nový 6.2.18.25-2p4-Nosh ale aj ten má problémy ako 2p3.TV sa nepripojí. Fakt paráda. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Rixo Promiň za smazání příspěvku, ale asi tušíš ...

@kotlik A na jakém zařízení nefunguje?

Všichni ostatní: Dnes by měla být dostupná verze CH7465LG-NCIP-6.12.18.25-2p4-NOSH, která by měla problém odstranit. S vaším dovolením bych vám ji zaslal a poprosil bych vás, abyste mi dali vědět třeba po víkendu, zda je OK. Pokud byste přišli na nějaký problém, prosil bych o info, hlavně o značce a typu zařízení, kde nejde.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...