Přejít na obsah

Nelze se připojit k síti 5 GHz


Návštěvník Rixo

Doporučené příspěvky

Návštěvník Retiree
před 45 minutami, becvys napsal:

Ano, právě dorazila oprava, Sony Bravia připojeno, tak vidíte chtělo to chvilku vydržet.... 😏 Ostatní zařízení fungují též....

Verze software : CH7465LG-NCIP-6.12.18.24-5p4-NOSH

viz 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha tak to byl downgrade , no po pravdě jsem to nějak nezkoumal a ani do této doby neřešil. Až s problémy s 5GHz a že mají některá zařízení problém se připojit. V mém případě to byla jen televize. Jinak když přijde nový firmware tak ani o tom nevím a kdo taky když nenastanou žádné problémy 😏 

  • Super
  • Super
  • ALLinONE
  • Compal CH7465
  • Karlovarský kraj
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, uživatelům byla zaslána starší verze FW, aby jim to do vydání nového FW fungovalo. Uživateli Rixo byla zaslána verze CH7465LG-NCIP-6.12.18.25-2p2-NOSH, tak uvidíme, zda s ní to bude OK.

Kdyby ještě někdo potřeboval poslat na modem starší verzi FW, napište mi do PM MAC adresu modemu (nebo SN nebo číslo smlouvy).

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník shrap

Ja teda mam verzi CH7465LG-NCIP-6.12.18.24-5p4-NOSH, to neni downgrade ne? Kazdopadne televize se pripojila v pohode, ostatni taky funguje jako driv. Uvidime, jak dlouho to vydrzi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník indy757

keby clovek toto vedel , tolko prace a stahovania dat zbytocne , mne prestal ist xbox one teda len 5ghz pripojenie aj som sa cudoval, ze to fungovalo predtim vzdy bez problemov , stalo ma to komplet reset xboxu a uz som sa zmieril s tim ze mi bude muset stacit 2,4ghz, pripadne uz som myslel ze pojde na reklamaci (mam aj telefon aj pc tiez 5ghz wiffi a obje sa v pohode pripoja), firmware mam samozrejme stale CH7465LG-NCIP-6.12.18.25-2p3-NOSH 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...