Přejít na obsah

Nelze se připojit k síti 5 GHz


Návštěvník Rixo

Doporučené příspěvky

Návštěvník Rixo

Ahoj, před pár dny mi na PC (Win 10, wifi usb adaptér Asus AC600 USB-AC51) přestalo fungovat připojení k  síti 5 Ghz. Při pokusu o připojení se usb adaptér po chvilce odpojí a zase připojí. Myslel jsem tedy, že je to adaptérem, ale příčinu jsem nenašel (ovladače stále ty samé, nic se neměnilo) a krom toho jsem zjistil, že k síti se nemůže připojit ani LG TV, která na 5 Ghz do teď také normálně fungovala. Připojí se jen telefon (iOS).

Síťový log modemu CBN CH7465LG (bohužel se mi nepodařilo dohledat, co to znamená)

25-04-2019 19:50:14 critical No Ranging Response received - T3 time-out;CM-MAC=54:67:51:8c:4e:fe;CMTS-MAC=00:17:10:9a:83:8b;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.0;
25-04-2019 19:50:12 notice Illegal - Dropped INPUT packet: SRC=81.95.110.170 MAC=00:17:10:9A:83:8B;CM-MAC=54:67:51:8c:4e:fe;CMTS-MAC=00:17:10:9a:83:8b;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.0;

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Slamb změnil název na Nelze se připojit k síti 5 GHz
Návštěvník kotlik

Podobný problém mám tak cca týždeň aj ja. K 5GHz sieti sa pripojí len môj a priateľkin mobil. 5GHz sieť som využíval hlavne pre telku ( Sony XF90) ktorá sa ale teraz k sieti nevie pripojiť. Hlási dookola že sieť je mimo dosahu alebo že je zakázaná. Zatiaľ som ju núdzovo pripojil cez LAN káblom. V menu Compalu som našiel nejakú novú položku Smart wifi ktorá je zapnutá ale nejde mi vypnúť. Možno toto je problém. Ale neviem to naisto lebo v Compale som sa asi cca polroka nehrabal, nebol dôvod, išiel bez problémov.

Tak isto som skúšal reset modemu a aj telky, nič nepomohlo bohužiaľ. Mám podozrenie na nejaký update alebo zmenu nadstavení v modeme.

Upraveno uživatelem kotlik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník shrap

Mam ten samy problem. Telefony i notebook se pripoji, ale tv Sony XE80 ani zaboha. SSID mam oddelene, dokonce 2.4GHz vypnute uplne. Zkousel jsem reset, tovarni nastaveni, ruzne kanaly, nic nepomohlo. TV se pripoji k jinymu routeru bez problemu. Zacalo to delat po Velikonocich (v sobotu tesne nez sem odjel, tak byl na chvilku vypadek a kdyz jsem se vratil na Velikonocni pondeli, tak se TV uz nepripojila).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Mám takový pocit, že Obnovit tovární nastavení prostřednictvím webového rozhraní (Admin > Restart > Nastavit tovární hodnoty) není totéž, co hardwarový reset pomocí skrytého tlačítka na zadní straně přístroje... Před časem se Compal začal chovat naprosto nepředvídatelně v obou wifi pásmech, pomohl hw reset.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník hugo

Mam uplne stejny problem s Android TV Sony bravia.. internet vypadava, odpojedno, vypnuto.. porad dokola..  mobil funguje.

jeste nedavno vse ok.. nejde mi ted ani chromecast, plex, youtube... vse do 5min vypadne wifi.. katastrofa.

před 7 hodinami, tomus napsal:

Neprobehl nejaky update firmwaru v modemu, jakou verzi tam mate ?

Splňuje standardní specifikaci : DOCSIS 3.0
Verze hardware : 5.01
Verze software : CH7465LG-NCIP-6.12.18.25-2p3-NOSH

Jinak v logu mam stejne hlasky jako Rixo.

No Ranging Response received - T3 time-out;CM-MAC=38:43:7d:29:3c:43;CMTS-MAC=00:17:10:9a:b8:94;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.0;

llegal - Dropped FORWARD packet: SRC=192.168.0.87 MAC=1C:6F:65:D3:07:9C;CM-MAC=38:43:7d:29:3c:43;CMTS-MAC=00:17:10:9a:b8:94;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.0;

Kdzy dam v youtube poslat do TV (chromecast) jen problikne cerne a zas se vrati na TV porad, a wifi kazdych 5min se odpoji a pise Vypnuto, a kdyz se chci pripojit rucne pise wifi sit pripojeni odmitnula.. az  za par min to zas jde na 5min. 😫

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...