Přejít na obsah

Sony Android TV


becvys

Doporučené příspěvky

Mám dotaz jestli někdo nevlastní televizi s androidem. Pořídil jsem si Sony Bravia KD-43XF7596 a HBO GO je k dispozici, ale Horizon Go ne. Stejná zkušenost? Četl jsem, že by se teoreticky dala nainstalovat bokem, ale nechci to zatím pokoušet. 

  • Super
  • Super
  • ALLinONE
  • Compal CH7465
  • Karlovarský kraj
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník hikkk

Dá se nainstalovat z flešky po stažení apk souboru např. z apkpure.com, ale pak je naležato a až po spuštění videa je obraz správně. Dá se to vyřešit nainstalováním aplikace na přetočení Set orientation. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
Návštěvník Bomber

Jak píše hikkk, to mohu potvrdit.

Horizon Go apk stáhnout na flešku, poté nainstalovat file manager (já mám FX File Explorer), poté jsem připojil usb myš, ve file manageru našel tu apk a nainstaloval jsem ji.

Pak jsem stáhnul apk Set orientation, tu jsem taky nainstaloval.

Pak jsem dal v tom Set orientation volbu AUTOMATIC a vše se zobrazuje v Horizonu normálně.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za tip, už jsem ti vyřešil pomocí mini PC Intel Nuc a stažením APP z windows store Horizon go a o2tv. Zkusil jsem též Netflix napřímo v TV a nejspíš u toho nějakou dobu zůstanu. Jiný Level.. APP horizon myslím, že nebude vůbec. Někdo to tu už psal z odpovědi přímo od Vodafonu. O2 jde opačnou cestou a APP bude dostupná na většinu platforem. Ale platit dvě kila za Slávii za 2 zápasy LM .... jinak je to kolotoč odvysílaných přenosů dokola.  Myslím tedy Sport, vyjma Premier Sport ....

  • Super
  • Super
  • ALLinONE
  • Compal CH7465
  • Karlovarský kraj
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník single

Taky mi bylo líto, že není aplikace pro Android TV ale nakonec používám aplikaci v telefonu s Androidem a do TV posílám přes Chromecast. Ovládání na dotykovém displeji je vlastně pohodlnější...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...