Přejít na obsah

2x internet 500


Návštěvník dominikx

Doporučené příspěvky

To by byl strašně krkolomné řešení, pochybuji že něco takového tady někdo zkoušel.

V podstatě máš tři možnosti jak to propojit,

buďto si od UPC koupit nebo pronajmout modem a na něm si nechat aktivovat internet, na HD DVR Mediaboxu pak internet nepojede ale televizní služby jako zpětné zhlédnutí a videotéka budou fungovat.

Nebo si od UPC Pořiď WiFi Booster který vede signál po elektrické síti,

nebo jestli máš možnost natáhnout ethernetový kabel jak uvádíš, tak si kup nějaké AP, nebo router který umí i funkci AP, Například já používám tp-link Archer C6 a připoj ho k Mediaboxu.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

.. a tie dva privody do bytu skoncia v jednej rozvodnej skrini, kde sa opat zlucia do hlavneho kabla, ktory vedie do jedneho uzla (kde konci optika, prevodnik na DOCSIS).. to by musel byt kazdy privod na zvlastnom uzle, inak je to uplne identicke ako dva modemy na jednom kabli v byte.

  • Super
  • -
  • Základní
  • -
  • Bratislava
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@tomus

Modem právě mám, ale nemá dostatečné pokrytí na tom konci, kde by byl HD DVR Mediabox, proto mě napadlo, že bych to z něj vykryl.

S Powerline adaptéry zkušenosti nemám, ale  vzhledem k tomu, že by byl každý na jiném okruhu, by to asi nebylo ideální.

Takže mi zbývá ta třetí možnost, a nevyhnu se tedy koupi nějakého AP. Ten Archer C6 vypadá dobře, díky za tip.

Upraveno uživatelem PetrM
  • 500 Mb/s
  • -
  • Klasik
  • modem Compal, VTV Box, CA Modul
  • Plzeň Bolevec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...