Přejít na obsah

nový ceník služeb


Návštěvník jobro

Doporučené příspěvky

Návštěvník jobro

Od 8.dubna platí nový ceník. Zajímavé je, že měsíční platby jsou vyšší. UPC každý měsíc posílá e-mailem pořadovanou částku k budoucí platbě. V mém případě se požadovaná částka liší od té, která je uvedena ve smlouvě. A je každý měsíc jiná...

Snažil jsme se o vysvětlení této disproporce. Obvykle pošlou nějakou požadovanou sumu, která je opět odlišná od mé předchozí platby. Tak čekám, jak to dopadne v květnu, zda cena za služby bude "upravena" podle nového ceníku. Celkem mi to žonglování s platbami vadí - pokaždé musím upravit příkaz k úhradě v bance.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Evzen
před 28 minutami, jobro napsal:

Celkem mi to žonglování s platbami vadí - pokaždé musím upravit příkaz k úhradě v bance.

Jestli ti to vadi jen kvuli upravam prikazu, tak si nastav inkaso a je po problemu - vezmou si, kolik bude potreba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cena UPC TV k internetu je naprosto fantastická.  Kompletní nabídka za 530 Kč, plus pronájem zařízení, to nemá konkurenci. V čem aspoň já vidím problém, je to často špatně fungující zpětné zhlédnutí. 

  • Basic 250 Mb/s
  • Super
  • Komplet
  • Modem
  • Litomyšl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník jobro
před 19 hodinami, Marek-26 napsal:

Já ti nevím, ale ceník je až na marketingové akce identický. Jestli hledáš něco, co se skrývá ve fakturách, pak bez jejich náhledu těžko cokoliv soudit.

Stáhni si nový ceník. V mém případě Věrnostní portfolio - Internet 50  a TV START je uvedena cena 359Kč. Já dosud platím 250,10Kč (bez nájmu modemu). Takže buď to je překlep, nebo opravdu dramaticky stoupne cena...

Nezbývá, než počkat na e-mail s výzvou k palcení za měsíc květen.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ceník je účinný od 2.5. 2018

INTERNET 50+ s TV START K INTERNETU 50 000 / 3 000 20 000 / 1 200  věrnostní cena / měsíčně 359 Kč,věrnostní sleva / měsíčně 200 Kč,Celková cena 429 Kč včetně pronájmu modemu.

 

Ceník je účinný od 8.4. 2019

INTERNET 50+ s TV START K INTERNETU 50 000 / 3 000 20 000 / 1 200  věrnostní cena / měsíčně 359 Kč,věrnostní sleva / měsíčně 200 Kč,Celková cena 429 Kč včetně pronájmu modemu.

Kde máte to zdražení?V období od 2.5.2018 do 8.4.2019 a dále zdražení 0 Kč

 

Upraveno uživatelem namec
  • Super
  • Super
  • -
  • -
  • Brno-Kohoutovice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nikdo nepolemizuje o ceně,kterou měsíčně platíte za služby.Tady se vyvrací vaše tvrzení o zdražování,které neproběhlo a  nebude.A že máte cenu o cca 100 kč menší,buďte rád.Až se bude u vaší smlouvy uvažovat o nějakém zdražení,UPC vás musí min. 1 měsíc dopředu na tuto zkutečnost upozornit(mejlem,přes moje upc).A z vlastní zkušenosti vím,že upozornuje.

Hlavně nepanikařit😀

Upraveno uživatelem namec
  • Super
  • Super
  • -
  • -
  • Brno-Kohoutovice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník jobro

Marek-26:

Přesně vám to nepovím, ale vzpomínám si, že UPC měl na svém webu nabídku na Internet 50Mb/s za cenu cca 250Kč/měs. Ale já měl za 220Kč internet 10Mb/s. Vznesl jsem dotaz na zákaznické centrum a oni mi zvýšili rychlost (při mírném zvýšení původní ceny) na 50Mb/s. Možná, že přechod na vyšší rychlost byl způsoben tím, že UPC posléze zrušila tarify s nižššími rychlostmi.

Modem, dříve Technicolor, nyní Compal mám koupený). Byl jsem v tzv. věrnostním režimu a dál v něm pokračuji. Toť vše.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...