Přejít na obsah

Horizon go na Apple TV


Návštěvník Václav Šulc

Doporučené příspěvky

Návštěvník Evzen
před 4 hodinami, Marek-26 napsal:

vytvářet aplikaci na x desítek značek televizí s desítkami systémů se nevyplatí

Oblibena, lec zcela nespravna, argumentace tech, kteri tomu prd rozumi a jen papouskuji tenhle nesmysl, ktery kdysi kdesi slyseli.
Kdyz s tim nemaji zadny zasadni problem ani podstatne mensi - a v podstate domaci, garazovi - producenti software, tak UPC uz to nemuze delat problem vubec.

Cele to je hlavne vyplodem nekompetentniho managementu, ktery, vedeny predevsim pudem sebezachovy a snahou udrzet si zidli, pouze sahodlouze diskutuje o tom, jaka jsou potencialni rizika (protoze co kdyz se objevi nejaky problem a pod tim rozhodnutim bude MUJ podpis?!), misto toho, aby si nekdo proste sednul a za par dni to napsal a vypustil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To není nesmysl. To je ekonomický fakt. Nikdo netvrdí, že vytvořit navíc aplikaci na AppleTv a AndroidTv ve chvíli, kdy jsou mobilní verze je o tolik náročnější a dražší. Ale vytvářet na x verzí Tizenu, WebOS,  My Home Screen atd. od nuly znamená hodně práce, hodně času a hodně peněz včetně následné údržby. Navíc se opět dostáváme do začarovaného kruhu, kdy bez schválení korporátu se nic neudělá už jen z důvodu toho, že celá platforma Horizon je vlastně korporátní záležitost, nikoliv lokální.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Evzen

No vzdyt to pisu, nekompetentni management, ktery vi velke prd o tom, o cem rozhoduje.
Uz jsem na svete dost dlouho - a pracoval jsem v dost firmach s ruznou urovni 'korporatnosti' - na to, abych vedel, co rikam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Od UPC už vyjádření bylo. LibertyGlobal (LG) se rozhodlo aplikaci pro AndroidTv prozatím testovat jen  u bratrů na Slovensku.

" Můžeme o tom vést spory, můžeme s tím nesouhlasit, ale to je tak všechno, co se proti tomu dá dělat."

Aplikace na jiné systémy (tedy kromě Apple a Android) Liberty Global patrně nevyvíjí, nezahlédl jsem někde zmínku, že by na něčem takovém pracovali v jiných státech např. také to vypadá, že LG provádí nyní výprodej v Evropě. Jen za poslední dobu - Rakousko prodali T-Mobile, ČR, SRN, Maďarsko a Rumunsko prodali Vodafone (čeká se na vyjádření EU), Satelit (UPC DTH a Freesat) prodali, Švýcarsko prodávají Sunrise. Zůstane jim tedy jen UK, Irsko, BeNeLux, Polsko a SK (jestli jsem na něco nezapomněl). Dalších trhů kde působili se též zbavili (měli podíly ještě někde ve skandinávii a možná i na severovýchodě evropy). Prodali ChelloMedia (vlastníka různých kanálů) AMC a mohli bychom pokračovat asi i dále.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale mohl byste to vy, jako ambasador případně David prezentovat výše, že po tomto řešení je silná zákaznická poptávka a taktéž jde o značnou konkurenční výhodu, ať má toto fórum alespoň nějakou zpětnou vazbu. Lineární sledování TV je už dávno za zenitem.

  • 150 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Compal bridge, 4x CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kam výše? Do LibertyGlobal, které nás prodává? Do Vodafonu, který vlastně zatím neví, zda nás bude moci převzít a tak ani nemůže o ničem rozhodovat (do rozhodnutí EU se musí chovat jako konkurence)? Myslíte, že pár set lidí z několika set tisíc lidí je silná zákaznická poptávka? Máte pocit, že já nebo David či desítky zaměstnanců UPC ČR by také nebylo rádo, kdybychom to tu už měli?

Nevím jak u Apple, ale u Androidu existuje alespoň Chromcast a ovládat Horizon Go z mobilu či tabletu mi přijde lepší, než pomocí dálkového ovladače. Jak se říká, lepší jak drátem do oka 🙂

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

neznám vaši strukturu a už vůbec nevím kdo to zařízl, to mě ostatně jako zákazníka vůbec nemusí zajímat

streamovat někam něco když to lze direkt je dost nesmysl, mam chromecast TV i Apple TV ale proč to mám spouštět ještě přes další zařízení?

  • 150 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Compal bridge, 4x CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jen píšu, jak se věci mají, že omílání tady, na FB nebo kdekoliv jinde je k ničemu. Jak už se tady psalo, minimálně do převzetí Vodafonem či zamítnutí ze strany EU se nic velkého dít nebude. A po převzetí Vodafonem nepočítám s tím, že pro ně bude tohle top priorita, budou mít dost starostí s jinými věcmi.

No, zatím to u nás nejde a já jsem třeba rád, že tu máme možnost využívat ten Chromecast, protože ovládat cokoliv přes klasický DO k televizi je většinou k vsteku a to často u našich mám možnost pracovat s tím LG ovladačem, co je zároveň ukazovátko a i to má k pohodlnosti daleko. Pro mě kolikrát lepší streamovat např. Youtube z mobilu, než najet v TV a snažit se něco někam psát.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Pavel23

hmm. je mi to fakt lito, ale Mediabox jsem odpojil protoze testy Sledovani.TV na apple TV dopadly vzhledem k mym potrebam vyborne. Ta neskutecna rychlost, stabilita a perfektni ovladani ATC je oproti predpotopnimu mediaboxu silene navykova...Brzy bude k vyzkouseni i Kuki pro Apple TV.

TV od UPC jdu nyni odhlasit. Az bude dostupna na ATV urcite ji vyzkousim, protoze zminene konkurencni firmy funguji na principu predplatneho bez zavazaku, ktere lze kdykoliv stopnout.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...