Přejít na obsah

Fórum zlenivělo?


Návštěvník Retiree

Doporučené příspěvky

Návštěvník Retiree

Díky všem za spolupráci. Zjevně se jedná o lokální, případně o můj, problém. Je to můj subjektivní pocit, dnes se mi zpomalení jeví poněkud méně výrazné nežli včera, stále je to můj subjektivní pocit. Zlenivění pozoruju, v tomto roce minimálně podruhé, mohu pozorovat na všech mně dostupných pc (2x desktop, laptop, tablet), na všech pc Win10 1809 (ne 1903, to jsem mírně přehnal) pravidelně aktualizovaný...

Nedokážu si zpomalování vysvětlit...
1/ Compal (jeho radiová, wifi část) se asi před měsícem začal chovat zcela nepředvídatelně, pomohl tovární reset. Co když si teď na mě pro změnu vymyslel zpomalování?
2/ Trasování stále víceméně stejné (tracert.exe, PingPlotter, Visual Traceroute). Občas si s Visual Traceroute hraju, takže občas zaregistruju krátkodobou změnu ve směrování v důsledku nějaké poruchy a návrat zpět, ale občas i významnou změnu zjevně v důsledku změny konfigurace/topologie sítě - Dříve trasování z Teplic na Prahu, Vídeň, Amsterodam, teď od jisté doby, snad od přelomu roku, Teplice, Slaný, Praha, Švýcarsko, Amsterodam …
3/ Chlapci z Redmondu jsou kapitola sama pro sebe. Když se hromadou hnoje proklikám k mně dávno známému rozhraní, při další aktualizaci je to zase úplně jinak...
4/ A nemůžu vyloučit i tu poslední možnost, kterou si zatím nepřipouštím.....

Tož asi tak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník kotlik

Mne už dnes forum beží normálne. Toto spomalenie bolo u mňa prvý krát. Ani som to neriešil, myslel som že máte vyťažený server/ forum. Ale narazil som tu na túto tému tak som zareagoval 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Slamb změnil název na Fórum zlenivělo?

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...