Přejít na obsah

Fórum zlenivělo?


Návštěvník Retiree

Doporučené příspěvky

Návštěvník Retiree

Zdar, posledních pár dnů pozoruju pomalé načítání stránky UPCzone (jenom UPCzone !) a celkové zpomalení odezvy čehokoli na této stránce. Máte někdo podobné postřehy ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Tak do tohoto okamžiku četlo vlákno 172 uživatelů, 4 uznali za vhodné nějak zareagovat, 1 z Kralup (Lobeček) má stejný problém, naopak Katoda, taky z Kralup, nemá problém žádný. U uživatele ze Žiliny se možná jedná o jiný problém...
Při trasování (různými utilitami) jsem nezaznamenal žádné abnormality. Používám Windows 10 v1903 a MS Edge, což jsem asi měl uvést v úvodním dotazu. Stejná verze OS na dvou dalších počítačích, chování stejné. MS Edge mým potřebám zcela vyhovuje, přesto jsem pro klid duše nainstaloval Google Chrome, výsledek stejný...

Nějak se nemohu zbavit dojmu, že Slamb má něco proti chlapcům z Redmondu (ostatně já taky), viz nedávno MS IE11 a občas něco, nechtěně, odbourá

Upraveno uživatelem Retiree
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

slamb proti chlapcům z redmondu v zásadě nic nemá, ale je fakt, že už by mohli do windows hodit nějaký posix kompatibilní jádro 🙄 nicméně i slamb bohužel používá windows a žádný problémy s upczone nemá, aspoň v tuhle chvíli, přes den u kompu nebyl

co se týká různejch konspiračních teorií, tak od toho sou jiný weby 😎

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tož já také zareaguji …….. u mě dobrý. 

Nemám s rychlostí načtení tohoto webu (ani jiných) žádné potíže, a to po celý den (ne jenom tento). Ovšem používám inet od Grape sc.

Win_10, Edge

 

…. a co se týče chlapců z Redmondu ….. nemám je rád.

Upraveno uživatelem Ivo Mašek
  • Super 500 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • STB Vodafone, modem Compal CH7465
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...