Přejít na obsah

memuzu se pripojit na mujkarneval


Návštěvník tomus

Doporučené příspěvky

Návštěvník onak

Výpadek to není, ale e-mailové adresy xxx@karneval.cz zůstaly zachovány. Teď se na e-mail přihlašuje přes Webmail na https://www.chello.com/Home/Webmail/cz_CZ_upclive/

 

Fungují zde všechny e-mailové adresy karnevalu i upc.

 

Zkus i do adresového řádku místo http://muj.karneval.cz/webmail napsat http://muj.karneval.cz a uvidíš, že tě to samo přesměruje na výše uvedenou adresu, co jsem napsal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda
Zajimavy, o tech zmenach by meli informovat, protze pak se clovek jen divi, co se zase deje. :?

 

Přesně tak. Navíc mi z mailové schránky, ze složky kterou jsem měl v karnevalí schránce spešl vytvořenou, pravděpodobně zmizely uložené maily. Když si na tu složku kliknu, tak mi to hodí hlášku, že složka byla možná odstraněna, popřípadě mě to z webmailu úplně vyhodí ven.

 

Podobně mi bylo vymazáno i několik souborů z FTP a když tam chci nějaký větší soubor nahrát, tak nelze. Jen menší. Mám to naštěstí zálohováno, ale snad je aspoň nějaká slušnost, jestliže je u UPC menší kapacita na FTP serveru, aby o tom předem informovali a upozornili na tyto změny předem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mně teda už v lednu sami vytvořili novej email a od tý doby tam s nim nejsou problémy... doba na přechod snad byla dostatečně dlouhá a je jasný, že ty starý loginy a emaily dřív nebo pozdějc skončej... :roll: přečíslování kdysi když se rušily telefonní předvolby, snad všichni taky nějak překousli...

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mně teda už v lednu sami vytvořili novej email a od tý doby tam s nim nejsou problémy... doba na přechod snad byla dostatečně dlouhá a je jasný, že ty starý loginy a emaily dřív nebo pozdějc skončej... :roll: přečíslování kdysi když se rušily telefonní předvolby, snad všichni taky nějak překousli...

 

žádný takový, mám 5 mailových adres od karnevalu, na všechny je několik registrací a chodí na ně i různé výpisy plateb . . .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Webova stranka, kterou jsem mel na karnevalu jiz neni z verejneho internetu pristupna, i kdyz FTP pristup na ni stale funguje. To je absolutni slendrian!

 

Z noveho weboveho rozhrani emailu nelze nastavit funkcni preposilani na jiny email. Zmizely dalsi sluzby, napr. registrace MAC adresy k pevne IP adrese atd.

 

Internetove pripojeni, ktere chodilo u Karnevalu skutecne 3 Mbps ve 100% casu, je ted zcela nestabilni a nekdy nechodi ani 1 Mbps i kdyz deklaruji rychlost 6Mbps. To je lez, takove rychlosti to pripojeni nedosahovalo ani ve 4 hodiny rano. Asi take proto odstranili ze zakaznickeho rozhrani test rychlosti.

 

Takze: je nejvyssi cas definitivne spalit vsechny mosty a odejit k jinemu operatorovi, ktery se chova tak, ze ma o zakaznika skutecny zajem a nelze o kvalite svych sluzeb. Myslim, ze to mohu kazdemu s klidnym svedomim doporucit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...