Přejít na obsah

memuzu se pripojit na mujkarneval


Návštěvník tomus

Doporučené příspěvky

Návštěvník Groveer
Tak muj.karneval.cz uz zase blbne, pokud se prihlasim tak se me tam zobrazi odkaz na stahnuti "Zoner Photo Studio 8 Karneval Edition" a jinak vic nic. :x

 

Jo přesně to samý to dělá mě, ale já to beru jako obrat k lepšímu jelikož jsem se tam 14dní nemohl přihlásit vůbec :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kema
Tak muj.karneval.cz uz zase blbne, pokud se prihlasim tak se me tam zobrazi odkaz na stahnuti "Zoner Photo Studio 8 Karneval Edition" a jinak vic nic. :x

 

Hlásím že u mě je to stejné.

A to mám pořád starý tarif TURBO 1M s limitem 2GB/2GB a tak ani nevím kolik mám ještě dat do vyčerpání.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Groveer

Je pravda že stránka mi už funguje,jenže ať kliknu kamkoliv tak se nic nezobrazi..ani prenesena data,ani nastaveni TCP\IP a to mám statickou IP adresu :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Na muj.karneval.cz jakozto misto pro zobrazovani prenesenych dat a nastavovani pevnych IP muzete zapomenout, jiz neni a nebude.

Od vcerejka se z neho stal pouze web mail.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Groveer
Na muj.karneval.cz jakozto misto pro zobrazovani prenesenych dat a nastavovani pevnych IP muzete zapomenout, jiz neni a nebude.

Od vcerejka se z neho stal pouze web mail.

 

No je divný že mi včera dělali statickou IP a tam si musíš zaregistrovat MAC a musel to udělat technik jelikož já se tam nemohl přehlásit....takže když budu chtít změnit zařízení budu muset volat technika aby změnil MAC adresu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak
Na muj.karneval.cz jakozto misto pro zobrazovani prenesenych dat a nastavovani pevnych IP muzete zapomenout, jiz neni a nebude.

Od vcerejka se z neho stal pouze web mail.

 

Vždyť mně to funguje. To je nějaká kravina. Kdyby to zrušili, tak už by nám snad museli automaticky přidělit účty na UPC ne? :shock:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...