Přejít na obsah

IE11, ukládání hesel ve FF


petrmet

Doporučené příspěvky

Od minulého týdne mi nefunguje UPC Zone v prohlížeči IE11 ve Win7. Neví někdo, proč to tak je a jak tento problém vyřešit ? Díky.

Chybová zpráva :

Webová stránka nebyla nalezena

Tato chyba (HTTP 400 Chybný požadavek) znamená, že se aplikace Internet Explorer připojila k webovému serveru, ale webová stránka nebyla nalezena v důsledku problému s adresou.

  • Internet 300
  • -
  • TV Start
  • Wifi Modem Compal
  • Praha 10
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ve Win_7 použij Mozzilu Firefox. Ten to umí otevřít (vyzkoušeno). Ve Win_10 to umí otevřít i Edge (též vyzkoušeno)

Apropó: to, že někdo v nějakým článku řekne, že IE není prohlížeč (a kupodivu od roku 1995 byl) ještě neznamená, že se dotyčnému pokloním a jeho názor budu brát opravdově. 

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • STB Vodafone, modem Compal CH7465
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Slamb změnil název na IE11
Návštěvník Retiree
39 minutes ago, tomus said:

Win10 +IE11 také nefunguje, stejná chybová hláška, takže nějaký problém tam určitě bude.

Tipuju, že ne tam ale tady... Možná víc ví Slamb 😁

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já mám u sebe v systému ie deaktivovanej a z bezpečnostních důvodů ho aktivovat ani nebudu, takže těžko říct, dělalo se tu pár větších aktualizací
co se týká upc zone, neni potřeba sem přistupovat přes ie kvůli špatný kompatibilitě s jakymkoliv standardním prohlížečem na jádře chromium (chrome, opera, budoucí edge), webkit (safari) nebo gecko (firefox) a to platí pro verze jak desktopový, tak mobilní
u prohlížečů s nějakym exotickym nebo historickym vykreslovacím jádrem se nedá nic předvídat

mně ve firefoxu ukládání hesel funguje bez problémů
ff1.png.50ccb1e96118cb6f88bc86b4773832a9.png

možná máš jenom nějaký jiný nastavení v about:preferences#privacy
ff2.thumb.png.5bd17dad4e362e4d6eed0abe300c100f.png

Spoiler

kdo by si chtěl ie v systému taky deaktivovat, aby v něm nějakej nicnetušící kolega / člen rodiny nebrouzdal po netu, tak může následovně:
1) Ovládací panely\Programy\Programy a funkce
2) Zapnout nebo vypnout funkce systému Windows
3) odškrtnout Internet Explorer 11
4) OK
5) restart
ie1.thumb.png.8b0f6a95e3de1cc3f68e2a7a77e3baf6.png

a ještě bych doporučil si upravit nastavení šifrování, aby se předešlo využívání nebezpečnejch a děravejch šifrovacích protokolů na stránkách, který se tvářej jako zabezpečený (mají aktivní https):
1) Ovládací panely\Síť a internet
2) Možnosti internetu
3) záložka Upřesnit
4) odškrtnout volby Používat protokol SSL 3.0, TLS 1.0 a TLS 1.1 (tzn. nechat zaškrtnutej jenom 11 let starej TLS 1.2 pro kompatibilitu s webama bez TLS 1.3, kterejch je pořád ještě dost)
5) OK
ie2.thumb.png.c2b4d3402f66a167687ad61056240005.png

 

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Slamb změnil název na IE11, ukládání hesel ve FF

Díky za radu. Přihlašovací údaje jsem uložené měl, ale měl jsem nastaveno Vymazat historii při ukončení FF. Teď jsem zkusil nastavit Historii ukládat a opravdu jsem při dalším spuštění byl automaticky přihlášen. Jen doufám, že mi ta historie nebude zbytečně zabírat místo na disku.

  • Internet 300
  • -
  • TV Start
  • Wifi Modem Compal
  • Praha 10
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...