Přejít na obsah

Problém s Chromecastem


Návštěvník lukyn_007

Doporučené příspěvky

Návštěvník Prochy75

Dobrý den,

na televizi Phillips 43PUS7304 také horizon go přes chromecast nefunguje. Stejně jako Lukyn_007 se mi objevuje jen chyba: "Něco je špatně.... Prosím, zkuste znovu připojit Váš chromecast a zkuste znovu"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
Návštěvník ulikar

Dobrý den.
Mohl by jste mi někdo poradit prosím jak vyřešit že Chromcast 3 je připojen do HDMI ale zvuk jede jen z televize?
Chtěl jsem připojit bedny přes cinche nebo jack 3,5 a nic.
Kupoval jsem to hlavně k vuli hudbě z You tube a teď mi to chrčí ze staré televize.
Neposlouchaténé.
Moc diky za jakoukoli radu.
Petr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám malou tv Samsung s připojeným Chromecastem 3 a přes sluchátkový výstup (jack) mě zvuk do beden normálně funguje, jiný audio výstup ta moje tv nemá.

Zkontroluj zda ty cinche a jack jsou opravdu na výstup zvuku a ne vstup,

a co je to vlastně za televizor? 

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po 4 týdnech...
Návštěvník horsik

Podařilo se někomu tento problém vyřešit? Mám novou Philips TV s Androidem a bohužel mě Horizon dělá při castování stejný problém.
Tj. naběhne obrazovka se jménem pořadu, logem stanice, ... ale samotný pořad se nespustí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník hlavsar

Vcera jsme vysilal na TV Philips film z Horizon appky a po asi 5 minutach to skoncilo chybou. Uz se mi to stalo nekolkrat. U Netflixu, HBO a O2TV se mi nestalo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník hrochada
před 9 hodinami, horsik napsal:

Podařilo se někomu tento problém vyřešit? Mám novou Philips TV s Androidem a bohužel mě Horizon dělá při castování stejný problém.
Tj. naběhne obrazovka se jménem pořadu, logem stanice, ... ale samotný pořad se nespustí.

Mám stejný problém. Dle UPC vše OK. Chromecast jinak funguje bez problémů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
Návštěvník Verites

Zdravim sechny. Zacali jsme mit priblem s chromkastem v patek fungoval v pohode a dnes vecer se po 4 minutach odpojil od tabletu a televize a na tabletu se objebvilo Chyba zkuste znovu pripojit vas Chromecast a zkuste znovu chyba 244. Tak porad dokola. Kdyz pustim Nestflix nebo Youtub tak vse drzi bez problemu. Kdyz se divam na Horizont pres tablet, tak vse normal. Zkouseli jsme ho restartovst a do tovarniho nastaveni opet 4 minuty a ende. Po ceky lonsky rok bez chyby. Co s tim??? Dekuji vsem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...