Přejít na obsah

Problém s Chromecastem


Návštěvník lukyn_007

Doporučené příspěvky

  • Slamb změnil název na Problém s Chromecastem
Návštěvník kuko61

Asi je to individualne, ja pozeram Horizon z 80% cez Chromecast Ultra a prehravanie je najstabilnejsie zo vsetkych moznosti. Najmenej stabilne je pri prehravani cez STB, potom na PC a najviac som spokojny prave s Chromecastom...

Upraveno uživatelem kuko61
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník 3georgo3

Já dnes zkusil restartovat pro jistotu router do továrního nastavení, ani to nepomohlo. Během zpětného zhlédnutí mi Chromecast Ultra (připojený přes Ethernet) opět padá na dvou nezávislých zařízeních. 

Vážně nevím, jestli to je někde chyba v nastavení. Na druhou stranu Chromecast je poměrně jednoduchý, takže tady problém nevidím. Router mám jinak od Chromecastu asi metr, takže i tady splňuji požadavky Googlu.

Možná bych byl chytřejší z toho, co znamená ta Chyba č. 2005. Bohužel ID k chybám jsem nikde nenašel.

Upraveno uživatelem 3georgo3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chybu 2005 už jsem na mobilu také párkrát viděl, takže asi to nebude nic zvláštního. Já bych ještě vyzkoušel jiný router, modem od UPC Přepni do režimu Bridge a připojit za něj nějaký vlastní router a vyzkoušej jak to bude fungovat s ním, nic jiného Už mě nenapadá.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník potox

Aj mne to nefunguje v TV, je to thomson s android TV, preto používam aplikáciu pre android tv,ale v čr nie je dostupná.

Upraveno uživatelem potox
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem zvídavý člověk a tak si přečtu občas i vlákna, která momentálně nemusí zajímat, ale, tomusi, ty už jsi mě po několikáté totálně odvařil. Co nám chceš oznámit informací: "Chybu 2005 už jsem na mobilu také párkrát viděl, takže asi to nebude nic zvláštního"..? Ten tazatel se zajímal o ID chyb a ty mu napíšeš tohle, fakt dobrý!

  • -
  • -
  • Komplet
  • Takový bílý, nastojato
  • Praha Žižkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...