Přejít na obsah

Zobrazovani nastveni routeru pri otevirani ruznych stranek


Návštěvník heddi

Doporučené příspěvky

Návštěvník heddi

Dobry den,

Od doby kdy jsem si vymazal cache z Chromu, se setkavam s urcitym problemem. Tento problem se naskytne kdyz navstivim napriklad stranku: leteckaposta.cz, pote mi vybehne toto(viz priloha), pote co se prihlasim nevim co nastavit, aby me to pustilo na tuto stranku. 

Proto prosim o pomoc, predem dekuji za ohlasy.

image.png

Upraveno uživatelem heddi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Slamb změnil název na Zobrazovani nastveni routeru pri otevirani ruznych stranek
  • po měsíci...
Návštěvník Vlastimil

Také se mi to stává, pomůže obvykle restart modemu, mám také COMPAL CH7465LG, už před časem, kdy jsem měl první, který šel zpět, se to stávalo, myslel jsem, že to je chyba daného kusu, ale s jiným je to opět stejné. Neví někdo zda se to bude řešit (sw/hw), či se to vyřeší těmi novými modemy, které budou snad ještě letos?

Díky za odpověď, tipuji že jediné řešení je tedy onen restart modemu, nebo uvedení do továrního nastavení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ApacheSK

Pravdepodobne to môže byť blbnutie Firewallu modemu ktorý je celkom agresívny a robí to hlavne na stránkach bez SSL (http)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, Vlastimil napsal:

či se to vyřeší těmi novými modemy, které budou snad ještě letos?

To slyším poprvé že by měly být nějaké nové modemy, pokud nějaké budou tak určitě až s nástupem technologie Docsis  3.1

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Vlastimil

Zkusím mrknout na Firewall nastavení, má to cenu nějak radikálně měnit? Resp. co by jste doporučili? Díky. Mimochodem ty nové modemy nepopírám Docsis 3.1, mají být pro 1gbps internet, asi i lepší tedy s rezervou, ale to se uvidí no, zatím mi stačí k problémům stávající modem 🙂

Mám to aktuálně takto v modemu (Firewall IPv4):

  • Firewall ochrana ZAP
  • Blokovat fragmentované IP pakety ZAP
  • Detekce skenování portů ZAP
  • Detekce IP flood ZAP
  • Detekce ICMP flood ZAP
  • Úroveň detekce ICMP flood 15

Díky za tipy na změnu pro lepší chod modemu/internetu. A asi se to tu již někde řešilo/řeší, ale nefunguje mi WPS tlačítko, resp. u 2 zařízení bez reakce pro přidání, ať již tlačítkem, nebo z menu nastavení modemu, žádná odezva - přední indikátory blikají, ale nic se neděje, zařízení se nenajdou a nespárují.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...