Přejít na obsah

UPC Business z UPC Home


Návštěvník TSY

Doporučené příspěvky

Návštěvník TSY

Zdravím,

chtěl bych se zeptat, momentálně využíváme standardně UPC domácích služeb. Je možné, pokud by se přepsala smlouva z jiného člena rodiny na mě, využívat UPC Business služeb? Mám totiž živnostenský list (IČO).

Pokud ano, je možné si nakombinovat Business služby stejně tak, jako ty domácí? Pokud bych chtěl např. Internet ten nejrychlejší, TV nabídka by mi stačila nižší a telefon žádný.

Dále ještě, jak je to momentálně s dostupností nejrychlejšího tarifu internetu? Je rychlost 500/50 Mbits dosažitelná všude (po Praze)? Nebo jen v některých lokalitách? Na stránkách pro Home a pro Business se totiž informace trochu rozcházejí. Když si dám ověřit adresu pod Home, dostanu info zpět, že je down. až 500 Mbits dostupný, zatímco když ověřím na Business, tak mi to vrátí, že max. dostupná rychlost je 350/40 Mbits.

Děkuji za info.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Slamb změnil název na UPC Business z UPC Home
Návštěvník TSY

To ano, ale je víkend a předpokládám, že toto spadá pod obecné dotazy, kde je linka dostupná ve všední dny. Mohu napsat zatím email, ale zkusil jsem to mezitím i tu, třeba by někdo mohl vědět a chodí sem i David přímo z UPC, tak si myslím, že bych mohl dostat přesnou odpověď.

Upraveno uživatelem TSY
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím Vás,

je možné, že je na adrese dostupný down 500, ale nemusí tam být dostupný upload. Přepis je standardní proces, je to možné, kontaktujte UPC, řeknou všechny podrobnosti, jak postupovat. Nevím, jestli je u Bussines smlouvy možné nemít telefon, ale určitě je možné tam mít telefon, co Vás nic nestojí (když ho nebudete využívat).

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...