Přejít na obsah

Horizon Go


Návštěvník Anonym

Doporučené příspěvky

Návštěvník dmatejek

Předchozí fungovala. Downgrade znamená vrátit na předchozí verzi? Pokud ano, tak nevím kde jí sehnat. Pokud totiž není aplikace přímo od výrobce v mobilu, nejdou odinstalovat jen aktualizace, ale celá aplikace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já stahuju starší verze Horizon GO zde:
https://www.apkpure.com/horizon-go/com.lgi.orionandroid

Jen je potřeba po instalaci tě starší verze jít do Obchod Play a tam v aplikaci Horizon Go vypnout automatickou aktualizaci jinak se vám to druhého dne samo aktualizuje zpět na poslední verzi.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dmatejek

Děkuji. Vyzkouším.

Tak nepomohlo. Šel jsem až na verzi 2.3.25 a stále při spuštění spadne. Já si teď uvědomil že mi Horizon jel na předchozím telefonu ( Huawei P9 lite) . Nyní Huawei Smart. No nedá se nic dělat. Alespoň že funguje přihlášení a spuštění přes prohlížeč. Děkuji za radu a třeba to vývojáři časem doladí. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám taky Huawei P9 Lite, poslední verzi Horizon Go a vše funguje, jak má. Někdy sice neroztáhne obraz na celý displejm, ale pak stačí vypnout a zapnout stream znovu, případně i restartovat aplikaci, a vše jede, jak má.

Zkusil bych ještě před odinstalací vymazat přes nastavení aplikací mezipaměť a všechna data. Pak teprve odinstalovat a nainstalovat znovu.

Upraveno uživatelem honza265
  • 500 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Vodafone TV STB
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dmatejek

Ještě jednou díky za snahu vás všech. Bohužel nepomohla ani jedna rada. Zkusil jsem znova nainstalovat na P9 lite, ale bohužel. Pořád padá. Snad ještě mě napadlo že jsem překročil počet zařízení na kterých lze sledovat. Jenže kdybych já si pamatoval, kde všude jsem Horizon už sledoval 😁😁, respektive na kterých zařízeních. Dle reakcí na Google play nejsem jediný s tímto problémem, na komentáře tam ovšem nikdo nereaguje. Tak alespoň že funguje přes prohlížeč v mobilu, když už mi nejde aplikace.😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Evzen

Ta aplikace je neskutecna sracka, kterou vykoleji sebemensi odchylka systemu od idealu :-(
Zrejme to programoval nejakej byvalej iOSak :-(

Napriklad prestane prehravat kdyz je v telefonu aktivni Xposed Framework - pri spusteni prehravani jen neco problikne a nic se nespusti. Po vypnuti (ne odinstalovani, ale jen vypnuti) Xposed a rebootu telefonu prehrava v pohode.
Kram podelanej... :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...