Přejít na obsah

Horizon Go


Návštěvník Anonym

Doporučené příspěvky

Návštěvník Evzen
14 minutes ago, Medvěd napsal:

Vše funguje až na Horizon Go.

To je fakt haluz... :-O
Jeste me napada - klasicky ping nerika vubec nic o dostupnosti konkretnich "aplikaci" na cilovem stroji, protoze jede na jinem protokolu. Tzn. neni vyjimkou, ze se na stroj sice dopingas, ale na webserver na nem bezici se nespojis (a naopak). Takze by to chtelo overit spis tcpingem, na port 80/443... a samozrejme pres WiFi, ne pres kabel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 Evzen: Děkuji za zájem i za radu, ale tohle se už bohužel dostává za hranici mých znalostí. Zkusím si k tomu něco nastudovat, i když, popravdě řečeno, umím svůj čas trávit lépe než zkoumáním proč něco nefunguje. Ale zajímá mě to. Takže tcping na port 80/443 přes wifi. Notebook nemám, takže musím hledat řešení přes foun nebo tablet...

  • -
  • -
  • Komplet
  • Takový bílý, nastojato
  • Praha Žižkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nic, odborník na síť se ze mne přes Vánoce nestal, ale dnes v rámci rodinné návštěvy jsem se mobilem připojil na wifinu od O2 a Horizon Go mi normálně fungoval.

Přijdu domů, zkusím - a prd. Takže ve spojení připojení O2, router dodaný s instalací připojení (takže zase od O2) mně služba od UPC funguje, zatímco na wifině, připojení a routeru od UPC ne. Vše zase končí debilní hláškou ať si zkontroluji rychlost připojení, že není stabilní. Kdyby alespoň ta hláška byla správně česky! 

Jak je to s touhle diskuzí? Je to pouze prostor na vyplakání uživatelů a čekání na radu od nějakého vstřícného kolegy, nebo je to oficiální fórum kde to čte někdo z UPC a poradí?

Sakra, co teda mám dělat?

  • -
  • -
  • Komplet
  • Takový bílý, nastojato
  • Praha Žižkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1. zkusit resetovat modem do tovarniho nastaveni (tlacitko reset je potreba podrzet nekolik vterin)
2. kdyz to nezabere, tak zavolat na UPC a zeptat se jestli nemas zablokovane porty (UPC to dela kdyz u nekoho najde vir),
koukam ze mas IPv6, mozna to s tim muze nejak souviset, ale netusim jak a jeslti vubec.
Lidi z UPC to zde ctou, ale tohle je opravdu neobvykly problem, takze tezko radit.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 tomus:

Modem jsem resetoval v průběhu závady už několikrát - nic

Porty - nevím, moc tomu nerozumím a ani nechápu (a raději ani snad nechci vědět), jak by UPC objevilo u mě nějaký vir. Každopádně AVG o ničem neví. Pokud to ovšem odborníci tady čtou a zablokovaný port by byl ten zakopaný pes (jimi zakopaný pes, přesněji), předpokládám, že by to nějak řešili.

IPv6 mám proto, že to tak router nastavil při instalaci

Jediný problém který existuje je s HorizonGo, s ničím jiným.

Na telefonu ukazuje test download 65 Mb/sec. Nevím jestli je to v pořádku, nicméně řekl bych, že je to nad datovým tokem standardního HD streamu. A protože telefon na jiné wifi funguje, chyba, pokud zrovna v tomto nějaká je, by zase byla v zařízení UPC.

Každopádně velice děkuji za váš zájem a ochotu. Vím, že nejde o život, jenom mě to se...štve.

  • -
  • -
  • Komplet
  • Takový bílý, nastojato
  • Praha Žižkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nový rok jsme trávili v zastrčeném penzionu na Šumavě, kde wifina byla tak slabá, že občas vypadla úplně, rychlost připojení 2Mbs, nicméně HorizonGo fungoval. Sice s sebou video občas drklo, ale fungovalo to. Vrátil jsem se domů ke svému úžasnému internetu a nic. 

Takže zbývá jít cestou různých infolinek a technické pomoci. Tedy něco, před čím lidé tady varují. Ale co můžu dělat, když stále na mobilu nebo tabletu čtu něco o pomalém a nestabilním připojení, díky(!) kterému to nejde a nejde... Nějak situace, kdy se mi na jeden z mnoha pokusů podaří dostat jedině na Nova2 (nechápu, proč zrovna tohle a nic jiného) a to funguje pouze do okamžiku pokusu o full screen, tak to mně nevyhovuje.

  • -
  • -
  • Komplet
  • Takový bílý, nastojato
  • Praha Žižkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...