Přejít na obsah

Horizon Go


Návštěvník Anonym

Doporučené příspěvky

Návštěvník vasek608

používám Horizon GO aplikace (android 6), od poslední aktualizace (pár dnů zpátky) mi nechodí TV vysílání ve full screenu, ale s cca 6cm černýma okrajema po obou stranách(!), a protože je většina filmů widescreen, tím pádem i nahoře/dole (tam 10cm).  Aplikace samotná v plném fullscreenu je, ale jakmile zapnu vysílání/kanál, tak to je už s černýma okrajema. Tak nějak mi připadá že vysílání se snaží nějak inteligentně "detekovat/přizpůsobit" poměru stran na TV, ale není to dotažený a proto takové chování. Jakékoliv ostatní aplikace (kodi/mx player atd) naprosto v pořádku, i android prostředí. Co je nejdivnější tak i Horizon GO aplikace běží v pořádku, blbnou jen TV kanály..

Někdo s podobnými postřehy/problémy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník vasek608

na jednom s905x tv boxu, s androidem 6.0.1. A přes hdmi posilam do fullhd panasonic plasmy. Do posledního updatu fungovalo vse bezproblemove ve fullscreenu, ke zmene doslo az v posledním update aplikace. V change logu u horizon go vidim ze v te poslední aktualizaci "opravili" tohle - fix for aspect ratio of video. Coz pocitam zpusobilo to vyse popsane chovani:-/
Vam ostatním na androidu (+hdmi dál) funguje přehrávání kanálů i nadále ve fullscreenu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Evzen

Strilim od boku - nemohlo by to byt o tom, ze video je ve skutecnosti jen 1280x720 a prehrava se v originalnim rozmeru (1:1 pixel mapping) misto roztazeni na fullscreen?
Problem s aspect ratiem by se IMO projevoval jinak - to by treba "vsichni byli hubeni" (anamorfni obraz neroztazeny na spravnou sirku) nebo naopak "vsichni byli tlusti" (4:3 obraz roztazeny na sirku).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník kotlik

Mne zasa po poslednom update app na Androide 7 ide prehrávanie len so slabou kvalitou obrazu. Je jedno či som na WiFi alebo 4G. Škoda, predchádzajúce verzie čo sa týka kvality obrazu boli aspoň u mňa bez problémov. Takto je to nepoužiteľné. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Evzen

I z techto duvodu je vice nez vhodne zablokovat primo na routeru domeny, ktere serviruji aktualizace...
JA pouzivam dotycne zarizeni (TV, prehravac, atd.), takze JA rozhoduju o tom, co, kdy a jestli se bude aktualizovat. Ne nejakej trouba kdoviodkud a s kdovijakyma (ne)znalostma technologii :(...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera se mi na mobil s androidem nainstalovala nejnovější verze Horizon Go. Chtěla povolit přístup k fotkám a videím a všiml jsem si, že už má povolenej přístup k mýmu mobilním číslu, nebo i případně toho s kým zrovna volám. To by mě zajímalo k čemu je nezbytně nutné k streamování televizí a archivu aby to aplikace věděla. Chce snad streamovat to video i tomu s kým volám abysme si o tom mohli pokecat???

  • -
  • -
  • Klasik
  • 2x CA modul
  • Praha 11 - Chodov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, cvancara napsal:

Mam pocit, ze pri spusteni te stare verze to rve, ze existuje novejsi a (myslim), ze to nespusti.

Mně to funguje Jen je potřeba po instalaci tě starší verze jít do Obchod Play a tam v aplikaci Horizon Go vypnout automatickou aktualizaci jinak se vám to druhého dne samo aktualizuje na poslední verzi.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...