Přejít na obsah

Horizon Go


Návštěvník Anonym

Doporučené příspěvky

Návštěvník jozef1605
50 minutes ago, Marek-26 napsal:

Nelze, Xbox to prostě neumí.

kua to jedine mi chyba a telku uz nezapnem iba na hdmi)) ale nechapem je to edge prehliadac a uz sa to tu pisalo. vo win 10 to ide a tam nie..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník king555
před 2 hodinami, David - UPC napsal:

Je dostupná nová verze  pro iOS a Android  

Dobra práca, rapídne vylepšenie...

Živé vysielanie aj archiv ok... (Android TV box)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník kotlik

Nahodené, odskúšané. Zatiaľ všetko ide ako má. Po grafickej stránke mi sedela viac predchádzajúca verzia ale to je asi len o zvyku.Automatické prepínanie celoobrazovkového režimu mi moc nesedí a hlavne v predchádzajúcej verzii bolo lepšie riešené prepínanie kanálov ( do strán rotovali programy a dalo sa prepnúť kde chcem, teraz do strán rotuje len program navolenej stanice, prepínanie je riešené posunutím hore alebo dole..to je ale len prepínanie do radu po jednom programe. Je to trochu nepraktické ). Ale možno som len čosi prehliadol v nadstavení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Konečně už je opravené to pomalé načítání při spouštění jakéhokoliv pořadu zpětně. Sjednocený design. (y) Snad to půjde ovládat i ovladačem od Xboxu? 

Co mi jedině vadí, že jsem od televize, tak zhruba 4-5m a v té nové verzi mam doopravdy problém z gauče nebo klidně i z postele přečíst ze kterého dne si pouštím daný pořad zpětně a nebo dokonce tam je spodní lišta s daty, kdy běžel naposledy. Nepřečtu to ani za boha a ani popis o čem to je. A to mam zrak doopravdy dobrý. :(

V obývaku např. mam login screen. Klikám na heslo jak šílenej a taky na login a nic. Jedině na co šlo, tak bylo kliknout na "Zapomenuté heslo", ale zkusím ještě restart,a le pochybuju, že to pomůže. :-)

Nemohu už upravit příspěvek a to jsem to měl rozepsané. Každopádně sorry za double post.

Korekce posledního odstavce
V obývaku mam login screen (z ničeho nic). Klikám na heslo jak šílenej a taky na login a nic.  Tzn to nejde vyplnit ani změnit. Jedině na co šlo kliknout, tak je spodní lišta s odkazy. Data promázana. Cache taky. Opět jsem v bodě, kdy mi nejde zadat login a heslo (předtim to bylo alespoň vyplněné a včera to fungovalo). 

Upraveno uživatelem Pepe
  • Kabel 300 Mb/s
  • Super
  • Komplet
  • 3x CA modul, 1x Nokia, 1x Technicolor
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže pokud máte pouze Air Mouse a setkáte se stejným problémem, tak jste v loji. To same, pokud mate touchpad nebo mys.

Je potřeba vzít k tomu klávesnicí. Zmáčknout tab, vyplnit jméno, opět tab, vyplnit heslo, tab (a ted nevim, zda stačí jenom jednou, jestli to rovnou skočí na Přihlásit se a nebo dvakrat) a pak enter. :-)

 

 

  • Kabel 300 Mb/s
  • Super
  • Komplet
  • 3x CA modul, 1x Nokia, 1x Technicolor
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...