Přejít na obsah

Horizon Go


Návštěvník Anonym

Doporučené příspěvky

Návštěvník Evzen
Před hodinou, Jardabr napsal:

Nefunguje ovládání hlasitosti klávesou nahoru/dolů.

Aaaaano... vcera jsem to chtel napsat, ale nebyl jsem si jisty, jestli to stara verze opravdu delala nebo se mi to jen zdalo...

Jestli to ma byt pouzitelny upgrade, MUSI zachovat kompatibilitu ovladani se starou verzi! Nebo aspon nabidnout rozumne pouzitelnou nahradu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník David R.

Uživatelské prostředí bylo sjednoceno do stejné podoby, kterou mají set - top boxy Horizon, HD DVR a HD Mediabox. 

Zkusíme napsat dotaz, zda-li se s tím něco dá dělat, ale šance na změnu je velmi malá. Jak už jsem tu psal, aplikace je pro všechny země sdílená, takže protlačit nějaké změny je velmi obtížné. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Evzen

Aha, takze zase nejaky manazer zapomnel u prace premyslet a uvedomit si, ze zatimco STB maji na ovladani hlasitosti tlacitka Vol+/Vol-, z pocitacove klavesnice se hlasitost odjakziva ovlada jinak... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ritchi

Hlasitost s up/down v HG som doteraz neriesil.O to prijemnejsie je zistenie,ze sa da rolovat jednotlivými stanicami a klavesami vlavo/vpravo prechadzat archiv alebo nasledujuci program,v com ja vidim vacsi prinos.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník vasek608

Nevím jak u vás ale mě v prohlížeči se nové GUI zdá poměrně rychlejší, tedy alespon subjektivně (rolování nahoru/dolů, doleva doprava v programu s kanálama je minimálně plynulejší, zdá se i rychlejší). Alespon tohle bylo zlepšeno. Samotné přehrávání pak vykazuje stejné problémy (cca od 19:00-21:00 se stream stále seká), snad to upc jeste nejak zoptimalizuje:-/

Upraveno uživatelem vasek608
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Evzen
10 minutes ago, Marek-26 napsal:

Hlásil někdo na UPC nefunkční Horizon GO?

Kuafix, onehdy tady byla hromada fotek, jak tam nekde sedi neustale nejakej pikolik a dozoruje provoz. Tak ocekavam, ze delaji svoji praci a nemuseji zavady hlasit uzivatele. Mame rok 2017, Internet uz funguje jinak nez kdysi.

11 minutes ago, Marek-26 napsal:

Odesláno z mého Redmi Note 3 pomocí Tapatalk

Mohl by sis v Tapatalku tuhletu kravinu v nastaveni vypnout? Dekuji...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...