Přejít na obsah

Horizon Go


Návštěvník Anonym

Doporučené příspěvky

Návštěvník Ex

Poslední dny mi přestala fungovat aplikace Horizon GO ve W10.

Objeví se jen hláška -

Služba není k dispozici.

Tato služba není dočasně k dispozici. Zkuste to znovu později.

 

V prohlížeči a  na  mobilu funguje vše  v pohodě.

 

Je problém jen u mě v PC nebo je to chyba v aplikaci?

 

HGO_01.PNG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 hodinami, tomus napsal:

Mam stejny problem, zkouseno na mobilu a tabletu, dela to od posledni aktualizace aplikace pro Android (2.3.18), predtim stranka pro prehrati nabehla do nekolika sekund, nyni to trva minimalne pul minuty a je to dost otravne, nejprve jsem si myslel ze je to rychlosti internetu, ale neni.

Nemate nekdo starsi verzi apky Horizon GO (2.3.15), ze bych ji vyzkousel ?

// Edit: tak jsem ji nasel zde: https://apkpure.com/horizon-go/com.lgi.orionandroid

Tak jsem zkusil nainstalovat starší verzi Horizon Go 2.3.15 a všechno už opět funguje, stránka z informacemi o pořadu se nyní načte okamžitě, žádné čekání jako u poslední verze 2.3.18

Také jsem se díval na Google obchod play,na stránku aplikace Horizon Go a na tento problém si tam stěžuje hodně lidí.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vypadá to, že @David - UPC bude muset kápnout božskou, protože tohle už je fakt tahání lidí za nos. Těch případů je příliš na to, aby to byla náhoda a je evidentní, že někde v UPC je s Horizonem prostě problém. Všechny techniky, programátory a testery v UPC bych nasadil týden pouze na tohle. Ostatní služby více méně fungují a jistě chvíli sami mimo základní monitoraci a údržbu vydrží.

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Cipísek
před 18 hodinami, tomus napsal:

Mam stejny problem, zkouseno na mobilu a tabletu, dela to od posledni aktualizace aplikace pro Android (2.3.18), predtim stranka pro prehrati nabehla do nekolika sekund, nyni to trva minimalne pul minuty a je to dost otravne, nejprve jsem si myslel ze je to rychlosti internetu, ale neni.

Nemate nekdo starsi verzi apky Horizon GO (2.3.15), ze bych ji vyzkousel ?

// Edit: tak jsem ji nasel zde: https://apkpure.com/horizon-go/com.lgi.orionandroid

Díky,  taky si stáhnu tu starší verzi. To čekání je celkem otravný, jen doufám, že to zase opraví k naší spokojenosti. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník king555
před 7 minutami, Cipísek napsal:

Díky,  taky si stáhnu tu starší verzi. To čekání je celkem otravný, jen doufám, že to zase opraví k naší spokojenosti. 

Potvrdzujem problem s poslednou android verziou Horizon Go (2.3.18) - pomale spustenie vybraneho programu a vyhladavanie v EPG.

Navrat k verzii 2.3.17 - funguje OK...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník JSL
před 4 hodinami, Ex napsal:

Poslední dny mi přestala fungovat aplikace Horizon GO ve W10.

Objeví se jen hláška -

Služba není k dispozici.

Tato služba není dočasně k dispozici. Zkuste to znovu později.

 

V prohlížeči a  na  mobilu funguje vše  v pohodě.

 

Je problém jen u mě v PC nebo je to chyba v aplikaci?

 

HGO_01.PNG

Mam ten samy problem od dneska, vcera to jeste bezelo. Na androidu to bezi, pod win 10 nikoliv :-( Objevuje se mi stejna hlaska... A jinak na androidu se to nacita opravdu v posledni dobe neskutecne dlouho... MAj fakt schopny ajtaky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, king555 napsal:

Potvrdzujem problem s poslednou android verziou Horizon Go (2.3.18) - pomale spustenie vybraneho programu a vyhladavanie v EPG.

Potvrzuji. Taky dlouhé čekání. A ještě krom toho, když si pustím něco, co běží a chci to pozpátku,t ak ikonka zmizí a nebo klikání na replay button vůbec nereaguje.

Upraveno uživatelem Pepe
  • Kabel 300 Mb/s
  • Super
  • Komplet
  • 3x CA modul, 1x Nokia, 1x Technicolor
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...