Přejít na obsah

Horizon Go


Návštěvník Anonym

Doporučené příspěvky

Návštěvník Vlada

Moc diky za odpovedi :)

Jeste bych mel otazku c 2: Bude mobilni verze Horizon Go fungovat (bezproblemove) i s Chromecast Ultra (prosim jen ano/ne - proc, jinak "ultra" protoze: RJ-45, 4K, vyuziti nejen na streaming UPC). Diky moc, jestli/kdo ma osobni zkusenost, V. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník warman
před 10 hodinami, Návštěvník Vlada napsal:

Moc diky za odpovedi :)

Jeste bych mel otazku c 2: Bude mobilni verze Horizon Go fungovat (bezproblemove) i s Chromecast Ultra (prosim jen ano/ne - proc, jinak "ultra" protoze: RJ-45, 4K, vyuziti nejen na streaming UPC). Diky moc, jestli/kdo ma osobni zkusenost, V. :)

Chromecast je zpetne kompatibilni - tedy ano, pojede. Pokud samozrejme google neco nepokazi :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ludekfilm

Také jsem měl problém s přihlášením na Firefox (OS W10), přitom IE i Google bez problémů, ale už to chodí i na Firefox. Nevíte někdo kde byl problém ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Cipísek

Poslední dobou se mi to načítá na mobilu strašně dlouho, donedávna to bylo v pohodě. Zapnu si seriál a čekám půl minuty než mi to nabídne přehrání. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Cipísek napsal:

Poslední dobou se mi to načítá na mobilu strašně dlouho, donedávna to bylo v pohodě. Zapnu si seriál a čekám půl minuty než mi to nabídne přehrání. 

Mam stejny problem, zkouseno na mobilu a tabletu, dela to od posledni aktualizace aplikace pro Android (2.3.18), predtim stranka pro prehrati nabehla do nekolika sekund, nyni to trva minimalne pul minuty a je to dost otravne, nejprve jsem si myslel ze je to rychlosti internetu, ale neni.

Nemate nekdo starsi verzi apky Horizon GO (2.3.15), ze bych ji vyzkousel ?

// Edit: tak jsem ji nasel zde: https://apkpure.com/horizon-go/com.lgi.orionandroid

  • Souhlasím 1
  • To se mi líbí 1
  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...