Přejít na obsah

Horizon Go


Návštěvník Anonym

Doporučené příspěvky

Mně těch programů blbne víc. Některý se načítají hned (základní), ale některý pomalu a některý už vůbec. Zkoušel jsem mobil i počítač a výsledek stejný. Jak živě tak zpětný zhlédnutí. Když byl Horizon v začátcích, jel mi naprosto plynule. Poslední měsíce se zpomaluje. Přitom jsem v PC nic neměnil a jedu přes Chrome, přes kabel a net mám od UPC - který na to bohatě stačí. Můj názor je, že se postupně zvyšuje vytíženost a UPC úplně nestíhá. Podobně na tom bylo po svém rozšíření HBO GO. Kouká už na to prostě hodně lidí.

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To, že se mlčí, mě jen utvrzuje v tom že jsem na to kápl. Je to poslední dny a týdny fakt hrůza. Chtělo by to s tím něco konečně udělat @David - UPC! Pořiďte lepší vybavení anebo ho kupte více. Jinak to bude koncem roku jako služba už nepoužitelné.

fcVbvMV.jpg

Upraveno uživatelem Jack_6428
  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky! Jenom ještě přikládám měření rychlosti pro úplnost. Pokud vím, nejsem jediný, kdo různé problémy s HorizonGO a zpětným přehráváním pozoruje. Podle mě je na chybě čistě vytíženost sítě.

6490871428.png

Upraveno uživatelem Jack_6428
  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Patri.k

Myslite, ze nekdy umozni sdilet i videoteku my prime pres chromecast? Osobne jsem s tim zarizenim dost spokojeny a set-top-box bych nechtel. Jen skoda te videoteky, koukal jsem ze ta nabidka neni spatna.  Jen nechapu, proc UPC to ma zakazane. Skoro vsechny velke videoteky podporuji chromecast, takze mi neprijde, ze by problem byl u televiznich studii. Ale v laxnim pristupu UPC si tohle dodatecne vyjednat. Nebo snad UPC to blokuje schvalne? Nevite nekdo, jestli se v dohledne dobe da ocekavat v tomhle.ohledu zmena?

Jinak potvrzuju slova Jacka, obcas horizon nabiha hned, jindy se nacita dlouho a jindy nekonecne dlouho. Ale treba ted v noci mi to beha svizne, takze to vypada, ze je ta sluzba proste pretizena.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník Uživatel ze severu Čech

Zdravím, ohledně těch chyb při načítání během zpětného přehrávání odhadují, že se nemusí jednat o problém s vytížením sítě, ale spíš o nějakou chybu v software na serveru, který se stará o poskytování dat jednotlivých pořadů při zpětném přehrávání.

Uvedu příklad z dnešního dne 10.8.2017. Testováno v noci cca od 01:00 do 03:00 a pořád stejné níže popsané chování.

Zpětné přehrávání Horizon Go v počítači přes webový prohlížeč Google Chrome (pozn. počítač je připojen ethernetovým kabelem), kanál 013 Prima COOL, seriál Extant, na mnoha místech dochází k tomu, že se najednou jen načítá a pak to končí s hlášením: Došlo k chybě, Spusťte video znovu... a pořád dokola (třeba z cca 50-ti pokusů ani jeden úspěšný) pak to zas chvíli jde a za chvíli zase chyba. Přitom na tom samém kanále 013 Prima COOL hned za epizodou seriálu Extant je epizoda seriálu Teorie velkého třesku a ta jde celá přehrát bez jediného problému. Jakmile se od Teorie velkého třesku vrátím opět na Extant zase chyby s načítáním. I když jsem to prostřídal mnohokrát tak Teorie velkého třesku jde přehrát vždy bez problému zatímco Extant pokaždé mnohokrát vypadává. 

Možná je to nějaká chyba v software na serveru, který poskytuje data jednotlivých pořadů při zpětném přehrávání.  Některý pořad se v tom softu na serveru občas jakoby pro některého uživatele zasekne a nějakou dobu nejde dál přehrávat ani po mnoha pokusech zatímco jiné pořady jdou přehrát bez problému. Jiné pořady i na HD kanálech jdou u mne také bez problému zatímco Extant v danou chvíli zrovna pořád vypadává. Pokud by byl problém s vytížením sítě tak by v danou chvíli vypadávaly i jiné pořady, ale to se u mne neděje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

V nových stanicích se píše co vše bude UPC přidávat za stanice. Bude některá z nich přidaná i do Horizon GO?

 

Dál bych se chtěl zeptat, jestli by nešlo do Horizon Go přidat tlačítko na zapnutí titulků, když jsou k dispozici, jako to má třeba HBO GO.

  • -
  • -
  • Klasik
  • 2x CA modul
  • Praha 11 - Chodov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 10. 8. 2017 at 3:10, Návštěvník Uživatel ze severu Čech napsal:

...

Ano, to je velice podobné chování. Dělá mi to to samé. Možná, že je v tu dobu vytížený mnoha přístupy pouze konkrétní pořad? Spíše ale ta chyba v programu, jak píšete. Každopádně to je chyba na straně UPC a Horizonu.

@DariusCZ Je pravděpodobné, že jako doposud budou vybrané stanice postupně do Horizonu Go přidány. Co se titulků týče, tam tomu moc nevěřím.

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník redroker

Již nějaký den mě rovněž nefunguje režim zpětného přehrávání, tedy co se týče STB Horizon.Na PC, či mobilním zařízení to jde. Zkusil jsem i tovární nastavení a teď když vyberu jakýkoli pořad po vyvolání tlačítkem Guide,se zobrazí hláška "Se zpětným zhlédnutím můžete sledovat pořady,které byly odvysílány od okamžiku aktivace funkcionality." V nastavení mám odsouhlaseny podmínky užití zpětného zhlédnutí a Zapnuto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...