Přejít na obsah

Horizon Go


Návštěvník Anonym

Doporučené příspěvky

Návštěvník hlavsar
Chystá se funkce, že si obsah člověk stáhne do zařízení, aby si to pak mohl pustit offline. Ale rozhodně to nepůjde exportovat a přehrávat jinde.

 

Takova funkce ala Netflix! No, nebylo by to spatne!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
Návštěvník dave67

Horizon Go mi vypověděl službu na appce WIN10 i přes web.

 

Píše to: Nejsou k dispozici žádné programy. Pořadí programů můžete upravit v Moje programy části nastavení. respektive Chybí oprávnění. Ke sledování tohoto pořadu musíte mít předplatné.

 

Je chyba u mě nebo u UPC?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Horizon Go mi vypověděl službu na appce WIN10 i přes web.

 

Píše to: Nejsou k dispozici žádné programy. Pořadí programů můžete upravit v Moje programy části nastavení. respektive Chybí oprávnění. Ke sledování tohoto pořadu musíte mít předplatné.

 

Je chyba u mě nebo u UPC?

 

 

mám stejný problém, nějak nemůžu nikde najít řeěení

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník petuna

Hezký večer všem přeji. Sleduji horizon go pomocí android smartphone a chromecastu. O čtvrtka mám problém s castovanim. Stále se chromecast zasekava a občas dojde i k restartu samotného zařízení. Nemá někdo tento problém. Do té doby šlo všechno v pořádku. Děkuji moc. Jinak verze horizon go je 2.3.15

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

mám dotaz. Jde nějak udělat, aby šly funkce horizonu (zpětné shlédnutí a my prime) přehrát na samsung tv? Máme CI modul od UPC ve vlastním stb (abych si mohl archivovat nahrávky), ale tato funkce nám chybí. Šlo by to vyřešit přes screen mirroring androidu na tv nebo propoji android přes hdmi adaptér do tv (mhl)? Screen mirroring nefunguje a tak se ptám jestli bude fungovat ta možnost s hdmi? Napíše mi to, že není dovolené screen mirroring a hdtv výstup. Vím, že to jde přes chromecast, ale nechci kupovat kvůli tomu další zařízení a navíc vím, že ten screen mirroring fungoval a zvuk byl posunutý a tak to nechci řešit přes wi-fi, ale přes kabel, který je na tohle mnohem spolehlivější. Předem díky za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hezký večer všem přeji. Sleduji horizon go pomocí android smartphone a chromecastu. O čtvrtka mám problém s castovanim. Stále se chromecast zasekava a občas dojde i k restartu samotného zařízení. Nemá někdo tento problém. Do té doby šlo všechno v pořádku. Děkuji moc. Jinak verze horizon go je 2.3.15

Mám stejný problém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aplikaci Horizon Go používám na telefonu a tabletu s Androidem ,

v poslední době ale poznamenávám zvláštní problém, na úvodní obrazovce v aplikaci je nahoře kolonka Nejsledovanější právě teď, kde se zobrazují nejsledovanější kanály, dřív se tam zobrazovalo 10 kanálu ,ale v poslední době se tam zobrazuji vetsinou jen 3 kanaly, ale kolikrat jen jeden, dnes tam jsou výjimečně do konce 4 kanaly.

Jak je tomu Vás ?

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...