Přejít na obsah

Horizon Go


Návštěvník Anonym

Doporučené příspěvky

@YABAKA

To nevím, jak se dělá, můžeš mě pls navést?

 

@Jaku

Jak jsem psal, IE si nepamatuje ani ten login, takže můžu klikat, jak chci, a nic, pokaždé celý vypsat

 

@Optyk

To by bylo super, ten jediný si mě pamatuje, ale bohužel to funguje, nebo spíš nefunguje, jak píše hlavsar

  • 500 Mb/s
  • -
  • Klasik
  • modem Compal, VTV Box, CA Modul
  • Plzeň Bolevec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky, vyzkoušeno. bohužel nepomohlo :-(

Jsem z toho blázen, opravdu to vypadá, jako by IE vůbec nezaznamenal, že se někam přihlašuji, nenabídne login, uložení hesla, nic. Přitom když se zkusím přihlásit na Moje UPC, tak to funguje.

Jediný, co mě napadá, je, že nemám IE, ani FF jako výchozí browser, ale to snad na to nemůže mít vliv, ne? A nebo je problém přímo v tom bazmeku Silverlight, můžu mít třeba nějakou starou nebo špatnou verzi? V Chrome, kde to není, tak to zapamatování funguje normálně.

Navíc si pamatuji, že tam někde byly vidět zařízení, na kterých Horizon Go používám, a ani to už nemůžu najít. :?

  • 500 Mb/s
  • -
  • Klasik
  • modem Compal, VTV Box, CA Modul
  • Plzeň Bolevec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PetrM > Nepamatování si hesla ve formuláři, i přes obnovení výchozího nastavení IE může být způsobeno např. pokud jste ve Win 10 použil nějaké skripty/programy na zamezení "telemetrie". Ty zamezí sbírání dat, ale následkem může být ne zcela 100% funkčnost MS programů.

 

Seznam použitých zařízení jsem viděl jen v HBO Go, v Horizonu Go nikdy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

jak vám funguje ve WIN 10 prohlížeč IE 11 obraz + zvuk. Já poslední dobou se potýkám se zastavování nebo sekáním obrazu. Je pravda noťas je starý pomalu 5 let. Modem ten Compal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já bych uvítal, kdyby Horizon GO na Androidu a tím pádem i na Windows 10 podporovalo plně HDMI-CEC (funguje částečně, ale zároveň otřesně) a případně ovládání pomocí herního ovladače jako je třeba Xbox 360. Např. Kodi funguje s obojím úplně normálně :-)

  • Kabel 300 Mb/s
  • Super
  • Komplet
  • 3x CA modul, 1x Nokia, 1x Technicolor
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...