Přejít na obsah

Horizon Go


Návštěvník Anonym

Doporučené příspěvky

Ve win 10 jsem bádal 1/2 dne. Musíte být přihlášeni přes účet Microsoft, nebo ověřeným účtem. Pak si IE pamatuje přihlašovací údaje a nemusíte to pokaždé vypisovat znovu. Pokud v IE není vidět tlačítko na maximalizaci obrazu, je to nastavením zobrazení. Měl jsem nastaveno na tabletu 250% a taky mi to nešlo. Po zmenšení na 200% je už to OK.

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Klasik
  • Vodafone station, 3 x CA modul
  • Havířov, Podlesí
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne vo Windows 10 to tiež chodí oveľa lepšie v IE11 ako vo Firefoxe, ale tam zase neviem zväčšiť obraz na celú obrazovku. Nechápem prečo?

Zmáčknětě F11 a budete mít fullscreen hned, alespoň mě to na W10 a IE funguje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cez F11 sa mi obrazí len pravá polovica obrazu a cez značku v pravo dole zase len celkom maličký kúsok obrazu na celej dĺžke úplne dole. Ak však video v tomto stave zastavím, stojací obraz sa zobrazí na celej strane! Funguje to tak len v IE11, kde je inak vinikajúci obraz (v Firefoxe je kvalita mizerná, často sa video zastavuje a nahráva, ale zase môžem obraz zväčšiť na celú obrazovku). Všade inde však prechod videa na celú stranu funguje bez akýchkoľvek problémov, len v Horizon Go to v IE11 blbne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cez F11 sa mi obrazí len pravá polovica obrazu a cez značku v pravo dole zase len celkom maličký kúsok obrazu na celej dĺžke úplne dole. Ak však video v tomto stave zastavím, stojací obraz sa zobrazí na celej strane! Funguje to tak len v IE11, kde je inak vinikajúci obraz (v Firefoxe je kvalita mizerná, často sa video zastavuje a nahráva, ale zase môžem obraz zväčšiť na celú obrazovku). Všade inde však prechod videa na celú stranu funguje bez akýchkoľvek problémov, len v Horizon Go to v IE11 blbne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cez F11 sa mi obrazí len pravá polovica obrazu a cez značku v pravo dole zase len celkom maličký kúsok obrazu na celej dĺžke úplne dole. Ak však video v tomto stave zastavím, stojací obraz sa zobrazí na celej strane! Funguje to tak len v IE11, kde je inak vinikajúci obraz (v Firefoxe je kvalita mizerná, často sa video zastavuje a nahráva, ale zase môžem obraz zväčšiť na celú obrazovku). Všade inde však prechod videa na celú stranu funguje bez akýchkoľvek problémov, len v Horizon Go to v IE11 blbne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...