Přejít na obsah

Horizon Go


Návštěvník Anonym

Doporučené příspěvky

tak už jsem doma uvažuji, že celou HBO odhlásím :

Dobrý den pane Míko.

 

Děkujeme, že jste nás kontaktoval.

 

Co se týká aplikace HBO go, tak to není aplikace Samsungu, ale třetích stran.

 

Tím pádem nejsme schopni zajistit, její funkčnost a uvádíme to i ve smluvních podmínkách smart hub.

 

Poskytovatel aplikace HBO se rozhodl stáhnout aplikaci z blueray přehrávačů a nejsme schopni to ovlivnit.

 

Z toho důvodu, že toto rozhodnutí nabylo platnost, po aktualizaci ikona zmizela.

 

V případě bližších informací kontaktujte HBO.

 

 

Z HBO mi zatím neodpověděli. Fakt služba jak víno přes rok to využívám a ted taková prasárna :thumbdown:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník pheorinos

Funguje u horizont TV přes chromecast 2 zpětné zhlédnutí filmů ? Na stránkách UPC píšou "z licenčních důvodů není prozatím umožněno streamování pořadů z TV archivu" Nechci si to špatně vyložit, tak raději se informuji, že ho zakoupím. Díky Vám

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bla1: jo tohle mne také štve, nejdřív jsem měl bluray samsung série D právě kvůli HBO GO, tam ji zrušili s tím, že bude dostupná jen na novějších verzích bluray přehrávačů (kvůli ochraně), tak jsem upgradoval na sérii E blu ray, kde to doteď fungovalo a předpokládám, že až to budu chtít také použít, že mi ji to také odinstaluje

a důvodem bude předpokládám také ochrana (před nahráváním)... a to jsou přesně ty důvody, proč jsem za celý rok HBO GO nevyužil a ty seriály si radši stahuju, i když bych si je mohl tedy pustit z HBO GO, které mám v rámci HBO předplatného, leda tak na PC, kde to snad v některých prohlížečích ještě funguje...

Prostě jen tak dál a vydělávat budou úložiště a ne poskytovatelé a výrobci obsahu...

  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Komplet
  • Bílá krabice
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kodl
Funguje u horizont TV přes chromecast 2 zpětné zhlédnutí filmů ? Na stránkách UPC píšou "z licenčních důvodů není prozatím umožněno streamování pořadů z TV archivu" Nechci si to špatně vyložit, tak raději se informuji, že ho zakoupím. Díky Vám

Jestli tím "TV Archiv" myslíš funkci "Zpětné zhlédnutí", tak ano, funguje - viz Novinky verze "2.3.5" (22. června 2016) na stránce aplikace v Google Play:

"Zpětné zhlédnutí dostupné i pro přehrávání via Chromecast"

Zkoušel jsem to krátce po vydání té verze a fungovalo to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník David R.
Funguje u horizont TV přes chromecast 2 zpětné zhlédnutí filmů ? Na stránkách UPC píšou "z licenčních důvodů není prozatím umožněno streamování pořadů z TV archivu" Nechci si to špatně vyložit, tak raději se informuji, že ho zakoupím. Díky Vám

 

Zdravím.

Ano, zpětné zhlédnutí je již s novou verzí aplikace Horizon Go streamovat přes Chromecast nebo AirPlay. Aktualizujte prosím aplikaci a vyzkoušejte.

Možnost sledovat My Prime přes Chromecast a AirPlay bude následovat již brzy.

David - UPC

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

 

mám dotaz, když přehrávám na PC Horizon TV (akuální pořady i replay) vše běží v naprostém pořádku (Explorer 11 i FF). Následně to přes HDMI kabel pošlu do LG TV plazma PV350 nechytrá TV, tak jsou pořady mírně trhané.

 

Pokud přehrávám videa z HDD počítače fulhd prostě cokoliv, vše běží ok na LG TV.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Euronymous

Ahoj,

 

pokud spustím Horizon Go na mobilu a přes zrcadlení pustím na TV, tak mi TV napíše, že není možné stream pomocí zrcadlení pouštět na TV?

 

Děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...