Přejít na obsah

Horizon Go


Návštěvník Anonym

Doporučené příspěvky

Návštěvník dave67

warman: Francie, Velká Británie, Itálie, všude 10%+. Ale o to nejde, nebudem se hádat. I kdyby u nás byly ty 3%, tak to je moře lidí. Už i banky a další instituce začínají WP brát jako součást trhu, tak proč by nemohlo UPC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník warman

dave67:nemůžeš to brát lokálně, ale globálně. Je pěkný, že jsou v Evropě 3 země, kde jej má 10% užovatelů, ale když se ve zbytku světa drží sotva nad 2% je to celkem k ničemu :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den,pročítal jsem forum a moc jsem se nedozvěděl o odstranění problémů s přehráváním tv v Horizon Go.Stále mi to hlásí chybu ( Došlo k chybě Spusťte video znovu kliknutím na tlačítko Přehrát.) Používám Win7,IE 11,Firefox 38 a nikde to nejde.Na Androidu mi to funguje.Poradí mi někdo... díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník pavlli

Vcera jsem poridil UPC tv, vcetne Horizon go, vsechno bezi ale....jde nejak nastavit kvalitu prehravani? Protoze mi prijdez ze prehravac mi meni kvalitu podle aktualni rychlosti a vetsinou se stane, ze ryxhlost netu asi trochu zakolisa, prehravac shodi kvalitu na nizsi a uz na ni zustane. Net mam 120mbit tez od UPC. Jde tohle nejak nastavit, aby to stale jelo na nejvyssi kvalitu?

 

Odesláno z mého HM NOTE 1W pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Budulman
Vcera jsem poridil UPC tv, vcetne Horizon go, vsechno bezi ale....jde nejak nastavit kvalitu prehravani? Protoze mi prijdez ze prehravac mi meni kvalitu podle aktualni rychlosti a vetsinou se stane, ze ryxhlost netu asi trochu zakolisa, prehravac shodi kvalitu na nizsi a uz na ni zustane. Net mam 120mbit tez od UPC. Jde tohle nejak nastavit, aby to stale jelo na nejvyssi kvalitu?

 

Odesláno z mého HM NOTE 1W pomocí Tapatalk

 

Nastavit ručně nelze, je to přesně jak píšete, mění se to aktuálně podle datového toku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník djpatrick

Dnes jsem se vrátil z dovolené v Chorvatksu, vysadil jsem syna s manželkou a jel prostě jednoduše nakupovat, ale oni si samozřejmě pustili ihned set top box, kde nechali aktivovat horizon go. Vše vypadá super a funguje jak má, ale proč mi chybí některé programy, které normálně fungovali? Chybí mi axn, dětské, dokumentární atd. Dá se to nyní restartovat do režimu, který jsem měl před tím? Tohle se mi totiž vůbec nelíbí a v nastavnení jsem bohužel nic nenašel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...