Přejít na obsah

Horizon Go


Návštěvník Anonym

Doporučené příspěvky

Vase skvela aplikace Horizon Go je vice nez mesic nefunkcni. Minimalne pro majitele os Android 5.0. Za cely mesic nejste schopni aplikaci aktualizovat, opravit a zprovoznit??? Za tohle si zakaznici UPC maji platit? Precetl si nekdo z vyvojaru prispevky od uzivatelu v Google Play? Asi to v podstate nikoho nezajima... Aplikaci nezbyva nez odinstalovat, byl to pouze trapny pokus vyrovnat se konkurencni aplikaci O2, ktera na rozdil od vasi aplikace funguje spolehlive a za vsech okolnosti . Vas pristup k zakaznikum je hodny zamysleni a zvazeni, zda si nevybrat jineho poskytovatele techto sluzeb.

 

Není mi jasné, Terezko, na koho ze zdejších uživatelů svou stížnost směřujete. "Naše" ta aplikace rozhodně není.

  • 500 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Modem Compal (černý), CA modul
  • Ústí nad Labem
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Pokud se tomu podivnému způsobu dá říkat fungování, pak ano, nyní funguje. Včera po 21. hodině nenačetl žádná data o stanicích... (W7pro64), na MT HTC jen načítá a načítá...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Ex

U mě už delší dobu také stejný problém jak už tu někdo psal.

Na iPadu přes den bez problémů, ale v noci to prostě nejede.

Zobrazí se jen toto - http://postimg.org/image/c289wug2z/ .

 

Ať už tu aplikaci vyvíjí kdokoli (což mě jako platícího zákazníka nezajímá) tak by s tímto UPC mělo už sakra něco dělat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já jsem dnes provedl aktualizaci Horizon GO z 2.1.5 na 2.1.6 a poprvé se mi to na tabletu Prestigio Multipad PMP7100D3G DUO, rozjelo. Předtím to jelo vždy tak 10 vteřin, obraz byl v horní části deformován a chvilku šel pak jen zvuk, načež to celé zamrzlo. Takže u mne velká spokojenost. Na mobilu Samsung DUOS GT-S7562 a stejně tak v PC problémy nebyly.

Sledování na desítkovém tabletu je docela příjemné, takže doufám, že to vydrží.

  • Internet 300
  • -
  • TV Komfort
  • Modem Technicolor, 2x CA modul
  • Teplice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...