Přejít na obsah

Horizon Go


Návštěvník Anonym

Doporučené příspěvky

Návštěvník m.30

Dobrý večer. Mohl by mi prosím někdo poradit se spuštěním Horizon Go? Mám nainstalováno u Samsung galaxy S2 a vše je ok. Na PC se po spuštění, přihlášení a odkliknutí programu ca na 2 sek. objeví kolečko s načítáním, ale přehrávání programu se nespustí a zůstane jen černá obrazovka. Silverlight mám nainstalovaný a nastaveno povolené stahování i oprávnění. Prohlížeč mám chrome. Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Cipísek

Zvýšit kvalitu obrazu by to chtělo, též bych ještě byl rád kdyby tam přidali Viasaty History a Explore.Možná by stálo za uvážení i vysílání v HD když podle nedávného průzkumu 90% uživatelů používá Horizon přes wi-fi připojení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník Honaa

Dobrý den. Mám problém s Horizon GO, po otevřením aplikace jak v iPadu, tak na PC, se mi zobrazí jen pár programů (Spektrum,Animal Planet, TV Paprika, Spektrum Home, CBS reality, National Geographic Chanel, Discovery a TLC)(a normálně fungují) Jiné ne. Ani nejdou nijak přidat a rodičovský zámek také nemám. V aplikaci nakonec mi šli programy přidat ale když jej chci spustit tak napíše: video nelze přehrát chyba 242. Ale v PC nejdou ani přidat. Jen když se odlásím, tak jsou vidět všechny programy. Dám přehrát. Chce to po mě přihlášení,(úspěšně se přihlásím) poté v tom samém tlačítku naskočí upgrade - po tom co jej zmáčknu mě to převede na ?maďarské? stránky UPC a to je vše. Kdyby někdo věděl díky za pomoc. PS už jednou mi to tak udělalo, ale po několika hodinách bylo vše OK. Teď je to již celý víkend takto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...