Přejít na obsah

Horizon Go


Návštěvník Anonym

Doporučené příspěvky

Lze u té mobilní aplikace manuálně nastavit kvalitu streamu/datový tok nebo se ten stream automaticky přizpůsobí rychlosti vašeho připojení, takže když jste připojeni přes LTE tak nastaví nejvyšší kvalitu a sežere to FUP za pár hodin?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Anonym

Já tam National Geographics nemám :scratch:

A nastavení datového toku jsem taky nikde nenašel. :scratch:

Ale když dáte vymazat data a poté aplikaci přes Správce aplikací odinstalujete a znova nainstalujete, tak aspoň už tam není 3x Óčko gold a podobně :salut:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď zase nejde nic spustit, včera jsem to spouštěl přes programovýho průvodce protože to nešlo přes sledovat televizi, dneska už to nejde vůbec, měli si to pořádně poladit a pak pustit ven.Takhle to pořád padá a jsou s tím problémy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaku
Schválně jsem si změřil kolik dat sežere Horizon Go za hodinu. Pustil jsem Prima Zoom na cca 65 min. přes mobilní data 3G od T-mobile. Celkem si to sežralo 1015Mb. Na Wi-Fi jsem to neměřil, není proč. Měřeno programem:

https://play.google.com/store/apps/deta ... sd.n2g.n3g

Tak pozor opatrně. :?:

Zhruba to odpovídá tomu, co jsem si hned druhý den po spuštění zkusil já.

Necelá půlhodina TV v mobilu udělala něco přes 400 MB.

Vzhledem k tomu, že mám od T-Mobile 3 GB FUP, tak se na Horizon Go na 3G síti moc nedívám. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Anonym

Kdo má Vodafone, tak se může 2 měsíce dívat neomezeně na Horizon GO. A kdo nemá, může koupit Vodafone předplacenou kartu a může se taky dívat 2 měsíce na TV neomezeně v mobilu nebo tabletu s 3G.

 

http://www.mobilmania.cz/clanky/vanoce-u-vodafonu-dva-mesice-surfovani-bez-fup/sc-3-a-1328848/default.aspx

 

:santa:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mi dnes přišel leták UPC, kde se píše, že všichni stávající zákazníci (VŠICHNI!!) mají Go zdarma jen do konce roku a pak budou platit. Jen NOVÍ zákazníci, kteří si objednají Kombi Komfort, budou mít Go zadarmo dál! Tak to jsem vážně zvědav, jak to bude doopravdy.

  • 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Modem Compal, HD Mediabox, CA modul
  • Mladá Boleslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všichni klienti digitální kabelové televize mohou využívat Horizon Go do konce roku 2014 zdarma.

Od ledna 2015 ji mohou nadále bezplatně využívat klienti s aktivní nabídku Komfort (nebo původními službami Standard a Supreme). U služby Klasik (a Starter) bude aktivním uživatelům účtován měsíční poplatek ve výši 25 Kč měsíčně.

 

Převzato z webu UPC.

  • Super
  • Super
  • ALLinONE
  • Compal CH7465
  • Karlovarský kraj
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...