Přejít na obsah

Horizon Go


Návštěvník Anonym

Doporučené příspěvky

Návštěvník hufv
Pro mě zatím absolutně nepoužitelné.Po pár minutách zásek a píše,že mám připojeno příliš moc registrovaných zařízení(přitom mám registrovány 2 a připojeno 1)po pár minutách to samé.Snad s tím něco udělají,jinak trapárna..Zkoušeno na tabletu i smartphounu,takže zařízením to asi nebude.

 

Registrovaná zařízení? Zatím jsem nenarazil nikde na to, že bych měl zařízení nějak registrovat a ani při čtení všech možných (velmi slabých) návodů jsem na nic takového nenarazil - můžete toho k tomu napsat víc?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi,nespetl jsem se.Tak blbý zase nejsem a HBO vůbec nemám.V podmínkách snad je něco takového,že mohou být připojena 3 nebo 4 zařízení,ne?Jestli to tak nebylo myšleno,připojena-registrována,nevím.Každopádně mám Horizon Go nainstalován na 2 zařízeních a přesto,že zapnuté bylo jenom jedno,tak to vyhazovalo tuto hlašku a dál to nešlo...

  • 500 Mb/s
  • 4 GB
  • Komfort
  • Základní STB Vodafone + CA
  • Brno-Líšeň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník zby
Aplikaci Horizon Go můžete využívat až na třech zařízeních. Jeden program můžete současně sledovat až na dvou zařízeních. Můžete tedy sledovat například fotbalový zápas nebo oblíbený seriál jak na tabletu, tak na mobilním telefonu. Pro sledování programu na třetím zařízení je třeba nejprve na jednom z nich sledování ukončit.

http://www.upc.cz/pece-o-zakazniky/televize/horizon/pocet-zarizeni/

 

Takže maximálně na třech zařízeních je možné sledovat TV současně. Stejný program na max. 2 zařízeních současně. Osobně jsem to zkoušel pouštět na více jak třech zařízeních (ale ne současně) a nebyl žádný problém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník hufv

no, mě na NB s win 7 taky ne a nemám vůbec představu v čem by mohl být problém, když mě to na xp jede (ve stejné domácí lokální síti a se stejným prohlížečem se stejnou verzí).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Anonym

Tak dnes aktualizace aplikace. Novinky co jsem si všiml : lze mít na ležato obraz i když je telefon položený vodorovně. Dále se mi zdá, že je lepší kvalita obrazu. :santa:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...