Přejít na obsah

Horizon Go


Návštěvník Anonym

Doporučené příspěvky

Návštěvník Anonym

Česká UPC vstupuje do mobilních zařízení, uvolnila aplikaci Horizon Go pro Android

 

Aplikace, která umožňuje sledovat kabelovou televizi na tabletech a chytrých telefonech, se objevila v nabídce Google Play. Využívat ji mohou pouze zákazníci UPC. . :cheers:

 

Službu Horizon Go, která umožňuje sledovat programovou nabídku kabelové televize na mobilních zařízeních s operačním systémem Android, spustila největší česká kabelová společnost UPC. Stejná aplikace je již delší dobu dostupná v Holandsku, ale také v sousedním Polsku. V České republice ji mohou využívat zákazníci UPC, kteří jsou registrováni na internetové stránce Moje UPC a využívají některý z balíčků digitální kabelové televize. Aplikaci zveřejnil internetový obchod Google Play. Funguje pouze na zařízeních s operačním systémem Android 4.0.3 nebo vyšším.

 

„Bavte se s Horizon Go, televizí ve všech zařízeních! Díky naší bezplatné on-line aplikaci se můžete podívat z vašeho smartphonu, tabletu nebo počítače na největší přehled TV programů a využít další funkce. I když nebudete na wifi síti UPC, ale třeba na mobilním připojení k internetu (3G a 4G), i tak si snadno můžete vychutnat televizní pořady,“ přibližuje aplikaci Google Play. „S aplikací Horizon Go můžete sledovat nejlepší televizní programy z nabídky UPC, které využíváte v rámci vaší aktuální nabídky,“ dodává. UPC oznámila záměr vstoupit na mobilní zařízení letos v květnu. :santa:

 

http://www.digizone.cz/clanky/ceska-upc-vstupuje-do-mobilnich-zarizeni-uvolnila-aplikaci-horizon-go-pro-android/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník zby

Taky mi píše, že není kompatibilní na žádném z mých zařízení - Galaxy SII (4.1.2) a Xperia Z1 Compact (4.4.4).

Tak nevím, jaké má ta aplikace požadavky. Přitom píšou: *Upozornění** Aplikace je kompatibilní s většinou Android zařízení s operačním systémem OS 4.0.3 nebo vyšší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Anonym

http://chart.apis.google.com/chart?cht=qr&chs=300x300&chl=http%3A%2F%2Fstorage.evozi.com%2Fapk%2Fdl%2F14%2F07%2F30%2Fcom.lgi.orionandroid.apk%3Fh%3D60KHUttkdBlKBbLP7xai_w%26t%3D1411638114

 

Měla by jít nainstalovat tady z toho QR kódu, zapněte si v mobilu instalaci z neznámých zdrojů. Já už ji v mobilu mám nainstalovanou. :cheers::jocolor:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...