Přejít na obsah

Horizon Go


Návštěvník Anonym

Doporučené příspěvky

Návštěvník zka
V 18. 6. 2020 v 15:21, westik napsal:

Děkuji a dá se to pořešit nějak? Telefony kupovány v Datartu.

Nejlépe se to asi dá pořešit  nákupem certifikovaného zařízení. Jinak na GooglePlay existuje aplikace "DRM info" která zobrazí jakou certifikace zařízení splňuje (nic/L1/L3). Při příštím nákupu ověřit předem, že je podpora přítomna a nebo se začít modlit, ať se to přestane používat.

 

V 19. 6. 2020 v 8:54, Tube napsal:

Mam doma Xiaomi box 3 i S (4), oba jsou bez ethernetu a na 2,4 GHz (podotknu, ze v panelaku), ani 5GHz nemam problem. Netflix v 1080, iVysilani v 1080, Youtube v 1080, filmy po siti z NAS v 1080, vse beha. Jedine co, tak je oproti Nvidia pomalejsi a nedaji se na nem hrat vsechny ty hry. Ale kvuli her ho nemam, supluje mi jiz nefunkcni smart funkce ve starsich LG TV

NVidia disponuje  AI upscalingem,  o kterém si MiBox může nechat zdát leda vlhké sny.  Ta krabička je víceméně hardwarově sto let za opicemi a je 2-3  předražená proti stejné necertifikované číně, jen má to DRM....

A proč používat místo WiFi kabel - proto, že to nechává WiFi průchodnější pro ostatní uživatele sítě.  Uznám, že vzhledem k poměrně  nízkému bitrate (a tím i vcelku nic-moc kvalitě TV) to není až takový problém s HorizonGO  a s dobrým 4x4 MU-MIMO routerem to bude brnkačka, ale pro velký bitrace 4K Netflix-u je kabel větší tutovka, když další hrají členové nějaký hry...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč je lepší kabel než WiFi vím, jen píšu že ani v paneláku na 2,4 GHz nezaznamenávám obtíže. 4K nemám, nevlastním zatím 4K TV, protože mám televizi s podporou DVB-S/S2 a mám kartu Skylink přímo v TV, tudíž mě zatím nic nenutí k výměně televize. Obě krabičky jsem koupil z číny, první za 1000, druhou za 1200. Mám ještě TANIX TX3 mini (za 790,-), má občejný android, jako v tabletu. Nemá certifikaci na obchod play, a bez myši je ovládání pak téměř nepoužitelné

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • -
  • Compal CH7465 černý
  • Ostrava - Zábřeh
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník zka
Citovat

Nemá certifikaci na obchod play, a bez myši je ovládání pak téměř nepoužitelné

Docela by mě zajímalo, jak HorizonGO funguje bez 'airmouse' ??  - nemám Xiaomi - ale čistě od pohledu na funkčnost aplikace mě přijde, že zrovna tato apka není na AndroidTV nijak uzpůsobena a bez airmouse jen s kurzorovými tlačítky to asi nebude žádná slast ?

A má tu vlastně někdo zkušenosti se side-load  apk-y do Android televize - funguje to na nějaké použitelně ?

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Zdravím, dá se někde najít seznam zařízení, na kterých jede Horizon GO? U HBO GO to vidět je, ale tady to nenacházím - ani v tom uživatelském centru. Koukal jsem včera na TV v PC a najednou mi vyskočilo Chyba souběžného přehrávání a že byl překročen max. počet současných diváku.

  • -
  • -
  • Komplet
  • CA
  • OVA
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak na tohle trpel a dodneska trpi i Skylink live TV. Zvlastni ne, ze se tak tomu deje jen u snizene kvality obrazu, kvuli pripojeni. Zaznamenal jsem to casto na sluzebnich cestach, kdy se pripojiju tabletem na wifi v hotelich.. 

Ale u Horizon Go mi to udelalo jen jedno. Tam mi spis stale vadi, ze to v pulce poradu napise, ze nelze prehrat a cislo chyby

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • -
  • Compal CH7465 černý
  • Ostrava - Zábřeh
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...