Přejít na obsah

Horizon Go


Návštěvník Anonym

Doporučené příspěvky

Návštěvník fetko

Prave skusam pozerat Horizon Go cez Mozillu aj Internet Explorer a na obidvoch prehliadacoch na PC mi hadze hlasku, ze doslo k chybe a video sa neda prehrat.

Viete o nejakej poruche?

Doteraz mi na oboch Horizon Go fungoval bez problemov.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V rámci letních neomezených mobilních dat používám hojně Horizon Go v práci na noční. Mobilní data/Hotspot/NTB/APP z WIN Store. Většinou zpětné zhlédnutí zprávy ČT, Nova a pak zpětně nějaké filmy z AMC + co zaujme a až na sem tam nějaké seknutí obrazu v rámci milisekund v pohodě. Spíše se to děje náhodně. Nic dramatického.Je to možná díky kolísání mobilnímu internetu. Jedu na data LTE. Za mě musím pochválit. Live tv jede naprosto bez problémů. Full hd programy bez problémů. V nastavení APP WIN 10 by se taky mohlo objevit nastavení kvality přehrávání, nevěřím, že přijde nějaká rozumná nabídka neomezených dat dále. Velmi rychle jsem si zvykl, když se člověk nemusí ohlížet kolik ještě zbývá. Třeba něco přijde od Vodafonu pro stávající zákazníky UPC, kdo ví. Už mi chybí pouze varianta pro Sony android tv na doma. 🙂

  • Super
  • Super
  • ALLinONE
  • Compal CH7465
  • Karlovarský kraj
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník fetko

Rozmýšľam nad tým, že si k druhej hlúpej TV kúpim múdru android skrinku. 

Chcem objednať niečo lacné z Číny, len neviem či tam bude fungovať Horizon Go. 

Tieto čínske krabičky nie sú certifikované od Google a môže byť problém s DRM obsahom. Widewine L1 a tak. 

Máte niekto skúsenosti s android boxmi z Číny? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...