Přejít na obsah

Horizon Go


Návštěvník Anonym

Doporučené příspěvky

Návštěvník vokorokos

Caute, chcem sa opýtať, či sa dáta prenesené v sieti UPC na pozeranie TV cez Horizon GO rátajú do celkovo prenesených alebo nie (ako to má napr. Telekom). Ide mi o to, že zbytočne budem platiť (a ťahať káble) na druhý settopbox, ak si viem všetky programy pozrieť cez Horizon GO. Neviem presne, či UPC vôbec uplatňuje nejaký FUP limit a ani koľko dát žerie Horizon GO, ale plánujem počas týždňa pozerať tak cca 5 hodín denne + cez víkendy ešte viac (v podstate to mám len pustené ako background noise). Takže vie mi niekto napísať odpovede na moje otázky? Prípadne dopísať nejaké nevýhody, ak nejaké sú (UPC mi ešte len budú zapájať, preto som možno niečo prehliadol).
Vďaka :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník horsik

Zdravím,

prosím o radu s aplikací Horizon Go na Androidu.
Nainstaloval jsem aplikaci na nový Android TV Box (A95X Max S905X2) a zprovoznil ji. Tj. aplikace byla funkční a přehrávala standardně vše.
Ale po restartu zařízení už Horizon nic nepřehraje a zobrazí hlášku "Video nyní nelze přehrát (412313)" ať dělám co dělám.

Pomůže zase jen tovární reset zařízení a nová instalace. Horizon ale funguje znovu jen do restartu.

Nějaký nápad, jak toto vyřešit, nebo aspoň co znamená tato chybová hláška?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník horsik

Děkuju. Zdá se ale, že zatím tento problém vyřešený není. Nechám to tu teedy otevřené pro případné nápady/náměty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

 Občas se tady někdo ptá, proč musí být přihlašovací údaje do služby Horizon Go shodné s těmi pro přístup do nastavení uživatelského účtu na Moje UPC, tak myslím že je to dost možná z toho důvodu aby nevznikaly inzeráty podobné jako je například tento:

http://www.letgo.cz/item/15238976

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

A ještě dotaz ohledně Horizon Go, jestli není v plánu trochu upravit aplikaci v ohledu co se týká dat. Tím myslím zvolit si variabilní nastaveni kvality vysílání jako to má například seznam tv či O2. Když si pustím mimo domov stylem telefon wifi hotspot a na ntb horizon go, program v HD spotřebuje 1,5 GB dat hodinově. Chápu, že bývalá ministryně Marta Nováková to ohledně spotřebovaných dat vidí jinak, ale já ne 😃

  • Super
  • Super
  • ALLinONE
  • Compal CH7465
  • Karlovarský kraj
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...