Přejít na obsah

Horizon Go


Návštěvník Anonym

Doporučené příspěvky

Návštěvník Uživateľ

Po poslednej aktualizácii Horizon Go aplikácie pre windows 10 mám problém s nízkou kvalitou a nízkym rozlíšením obrazu pri HD programoch, pri spätnom zhliadnutí, aj pri prehrávaní videa z videotéky.

Je to ako keby aplikácia preferovala nízke rozlíšenie a až následne po niekoľkých minútach sa zvýši kvalita obrazu, avšak po pretočení obrazu (vpred, alebo vzad)sa kvalita znova zníži ale už sa nezvýši. Obraz je výrazne rozostrený a kvalita je snáď nižšia ako SD rozlíšenie. V predošlej verzii to bolo skôr naopak - preferované bolo vyššie rozlíšenie, a ak bolo internetové pripojenie vyťažené znížila sa kvalita obrazu.

Pri prehrávaní cez webový prehliadač tento problém nenastáva, takže v rýchlosti môjho pripojenia problém nieje.

Má tiež niekto takýto problém s aplikáciou Horizon Go na windows 10?

Verzia aplikácie je: 2.2.3.18037, UPC Slovensko, Internet mám cez iného providera ako UPC

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě to dělá už delší dobu i ve Win7 při přehrávání v prohlížeči ( Chrome ). Chvílema je obraz úplně rozmazaný v nízkém rozlišení, pak to zase pomalu samo přejde do HD. Dělá to hlavně u pořadů přehrávaných ze záznamu, i při přeskakování. Jednoduše to nedrží HD kvalitu. 

  • 500 Mb/s
  • -
  • Klasik
  • Modem Compal
  • Brno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník kirasok

Dobrý den! Mám jeden dotaz: mám nový Android TV box a nejde mi na něm spustit přehrávání v Horizon Go - "Video nyní nelze přehrát (412313)". Kde by mohla být chyba, je fakt, že TV box má root, ale ten který jsem používal doteď ho měl taky a normálně to jelo. Díky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník king555

@kirasok: aký je to TV box (model, značka)? Skôr býva problém s CPU (napr. S905 má problém s Horizon Go -  S905X, S912 nie, niektoré Rockchip RKxxxx tiež), root väčšinou Horizonu nevadí....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kirasok> ja jsem mel pred casem stejny problem na TV Boxu Geekbox. Kdyz jsem ho rootnul, horizon go prestal prehravat. Tehdy me pomohlo nainstalovat starsi verzi a zakazat jeji aktualizace. Jestli jeste bude fungovat muzes vyzkouset. Nahral jsem ji na uloz.to.

https://uloz.to/!zFYYYePpc/horizongoandroid-apk

  • Kabel 500 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • 2x CA modul, Compal black
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník kirasok

Zjistil jsem, že na TV boxu je přepínač Root, Unroot, ale na přehrávání Horizon Go to nemá bohužel žádný vliv. Ještě, že tu TV k životu moc nepotřebuji... 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...