Přejít na obsah

Horizon Go


Návštěvník Anonym

Doporučené příspěvky

Návštěvník Trebor

Mám dotaz: jak rozchodit na této televizi od UPC Horizon Go? Nebo jinak zpětné spouštění pořadů?
Dnes jsem si nechal odvézt od UPC SetopBox a přivézt do slotu CA modul v domnění, že bez problémů dostanu do TV tu jejich aplikaci Horizon Go, když mám TV s Androidem - no, jenže já na TV přes Google Play prostě tuto aplikaci nenajdu, takže nemám co instalovat. Na mobilu a na PC ji najdu bez problémů. Jestli tohle nebude nějak možno rozchodit, tak to bych snad i raději přežil ty dva ovladače muset používat kvůli SetoBoxu.

Večer tedy trávím hledáním na netu a zdá se, že na Android TV to u nás není  podporováno (na Slovensku nově ano). Pak jsem někde našel, že někdo to tam nějak dostal, ale je ějaký problém s přetočenou úvodní obrazovkou ....  už mne to nebaví. Tohle vědět, tak jsem si fakt nechal ten box s ovladačem dalším 😞

Máte někdo nějaké fuknční řešení, odkaz na jasný postup?  Mám Sony KD-55XF9005 s Android TV.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Ofer1790

Klasicka appka na Android TV viz par stranek zpatky:

nebo to hodinovy video nad tvym prispevkem asi taky, ale kdo by na to koukal... 😅

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Trebor
On 1/3/2019 at 9:55 PM, Ofer1790 napsal:

Klasicka appka na Android TV viz par stranek zpatky:

nebo to hodinovy video nad tvym prispevkem asi taky, ale kdo by na to koukal... 😅

Dik.

Tak jsem to rozchodil, ale celkove je to takto dosti uzivatelsky neprivetive, neda se to ovladat ovladacem, ovladani mysi je v urcitych castech dosti krkolomne, pri hledani programu mi nejde plne diakritika = oproti setopboxu je to dosti ... tohle asi vedet, nz jsem ho vratil, tak bych si ho nechal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hour , retron napsal:

appka je v GooglePlay obchodu pro AndroidTV normálně dostupná, lze i nainstalovat, ale výběr země je pouze Slovakia, takže jde o přístupy nikoliv o dostupnost aplikace samotné

No nevim, ja ji tam nemam. Instaloval jsem podle navodu vyse a kdyz pominu problem s uvodni obrazovkou nalezato as tim souvisejici krkolomne ovladani mysi, vse jde potom ok. 

  • Kabel 500 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • 2x CA modul, Compal black
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník PV

Dobrý den,

mám dotaz ohledně služby Horizon Go, na android zařízení. Když dám vyhledávat nějaký televizní pořad, tak strašně dlouho čekám na výsledky k přehrání. Například dám NHL, a čekám 3 minuty než mi naskočí seznam (několik dní) zpětného přehrátí ... zkoušel jsem odinstalovat a znovu nainstalovat aplikaci a nic. Dříve to fungovalo okamžitě.
Je to problém UPC serverů, než daný pořad vyhledají a zobrazí? Nebo zas nějaká fičurinka aplikace, tak jako při každém updatu 😞

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Michal001

Dobry den, vcera nam zridovali pripojenie od UPC a nasledne som si vytvoril UPC id pre pouzivanie Horizon Go ale nedari sa mi ho nikde spustit. Ci to uz skusam na Android TV alebo v Aplikacii na iOS, nikde mi to nedovoli sa prihalsit, je mozne ze treba par dni pockat na nejaku aktualizaciu? Skusal som sa prihlasit na ucet od znameho a ide to uplne v pohode (je z Ceska, takze musim menit Krajinu). Nemate niekto momentalne tiez problem?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...