Přejít na obsah

Horizon Go


Návštěvník Anonym

Doporučené příspěvky

Návštěvník Evzen

@user303: Pres RSS jsem dostal CELY tvuj PUVODNI prispevek a bylo to hodne zajimave. Skoda, zes to pak odmazal. Ale asi to chapu, zdejsi slunickari by to nepobrali a dostal bys akorat pres prsty... 😕

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník st33m

ohledne nepodpory androidtv a appletv me to vůbec netrapi. Na Horizon pouzivam kombinaci chromecast+ios a jsem s tim naprosto ok, samozrejme není to dokonale, občas se stane ze se objevi neocekavana chyba apod, me by spis zajímala vase zkušenost s castovanim ze iOS na appletv, zda někdo ma nebo mel oboji a muze to porovnat, rikam si ze castovat z ios na appletv musí ještě odstranit ty drobne chyby co s tim aktualne nekdy mam.

 

dik tom

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam nyní TV s androidem a apple TV, takže to můžu porovnat airplay vs. chromecast. Obojí funguje bez problémů - samozřejmě pokud funguje samotny Horizon GO - jak z iPhonu tak z iPadu, kde se objeví ikonky obou služeb automaticky. Musím uznat, že i z iOS o něco lépe funguje Chromecast, protože asi data rovnou přesměruje do TV a nestreamuje přes samotné zařízení a nezatěžuje ho. Funkční je lépe i pak třeba posuv zastavení atd. Tzn. z tohoto pohledu AndroidTV appka tolik potřeba není, ale Apple TV aplikaci by to chtělo. Sice je to obojí funkční ale na "klasické" sledování TV dosti nekomfortní. Taky je otázka zda by to Android pro TV neblokoval, jako kvůli Netflixu blokuje HBO GO, jak u Philips tak SONY tzn. je to asi přímo ze strany Androidu.

Upraveno uživatelem retron
androidtv
  • 150 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Compal bridge, 4x CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník st33m

Kdybych Vam rekl moje story tak asi odpadnete, svuj mediabox jsem znicil moji chybou (pivo) a mam i prave chromecast druhou generaci, takze lenosti jakkoliv to resit to resim tak ze uz 8 mesicu veskere moje prepinani kanalů jde z iOS  a uz jsem si nejak zvykl + mame v rodine jeste login na O2 fotbal, takze prepinam si mezi jen apkama a docela to jde. Az tak moc ze premyslim zda bude validni predstava mit appletv  vs. finance za nakup

 

napr ty posledni rumory ze apple chysta nejake svoje only cast zarizeni cekam s nadsenim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no v ideálním případě nemusíte mít ovladač od TV, měl jsem to takle v US HBO, Netflix, Showtime, CNN, Youtube v AppleTV

teď HBO GO, Netflix a SledovaniTV funguje to výborně, O2 TV se chystá taky.

nevím jak to Apple dělá, jestli jiný kodek, ale filmy přímo z iTunes jsou kvalitou obrazu ještě někde jinde, porovnávám ve 4K na OLED

  • 150 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Compal bridge, 4x CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Ambriel

Dobrý den, všiml sem si v poslední době takového nešvaru a to že když se dívám na jakýkli kanál během krátké chvíle je opožděný obraz. Dívám se přes web na stránce Horizon Go. PC mám nové a dosti výkonné. Nemáte někdo radu co s tím?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Návštěvník změnil název na Horizon Go
Návštěvník mmvalo

Zkouším instalovat Horizon GO aplikaci na Sony TV, ale po instalaci mam na vyber jako krajinu pouze Slovensko. Setkali jste se i vy s podobným problémem? Jak to řešit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...