Přejít na obsah

Horizon Go


Návštěvník Anonym

Doporučené příspěvky

Návštěvník Evzen
7 minutes ago, Retiree said:

A chuť investovat do nových serveroven a dalšího hw v nejistém období jednání o odprodeji společnosti UPC ČR a dalších si majitelé zajisté nechali zajít...

V tom pripade bud o tom odprodeji teda jednaji uz nekolik let, nebo ta vyjadreni v tiskovych zpravach o neustalem modernizovani jsou jen bohapuste lzi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem dal po delším čase zase Horizon Go šanci a chtěl jsem se dívat na jeden pořad. Program naskočil hned, tak jsem se radoval, že už to konečně funguje. Bohužel moje radost netrvala dlouho, během půl hodiny se to asi 4x přerušilo, třikrát to šlo obnovit a sledovat dál, po čtvrté už zůstalo jen nekonečně rotující kolečko "pořad začíná za chvíli" . Jediná možnost, jak se na pořad dokoukat bylo chvilku počkat a pak zapnout zpětné přehrání, zpětně už to jelo bez výpadků. Začínám to brát tak, jako bych tu službu od UPC vůbec neměl, protože s takovouto spolehlivostí je to k ničemu. ( mám Win7, Chrome, připojení internetu přes kabel ) 

  • 500 Mb/s
  • -
  • Klasik
  • Modem Compal
  • Brno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Ofer1790

Obraz na ležato (landscape) se dá nastavit například pomocí této aplikace Set Orientation.

Kompletní postup jak spustit Horizon Go aplikaci na Android TV (např. Xiaomi Mi Box):

Postup je stejný jako u jiných Android TV zařítzení, např. Xiaomi Mi Box
- Je nutné nainstalovat ES File Explorer File Manager z Google Play Store
- Rovnou Sideload Launcher - Android TV z Google Play Store. Zobrazí se jako aplikace, přes kterou se pak spouští další aplikace, které bylo nutné instalovat z flashky (=sideload)
- Potom je už třeba další aplikace stahovat jako .apk např. z APK Pure nebo APK Mirror, dát je na flashdisk a připojit k televizi
- V ES File Exploreru nainstalovat aplikaci z .apk z flashky - ES vyzve k povolení instalace z neznámých zdrojů - nutné povolit
- Dál taky doporučuji nainstalovat aplikaci, která přinutí všechny aplikace přepnout se do Landscape mode (na placato), fungovala mi tahle Set Orientation, jiné způsobovaly okamžitý restart hned po spuštění aplikace

Zkoušel jsem ji jen nainstalovat a spustit - funguje, více nevyzkouším, nemám předplatné.

Dobré je pak připojit myš nebo si pořídit ovladač s funkcí Air Mouse aby se aplikace dala lépe ovládat, např. TK628 nebo MX3-L backlit with mic

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník pisek3@gmail.com

Tak potvrzuji funkci výše uvedeného návodu. Ovládat lze však pouze pomocí myši a ovládání je dost těžkopádné ... Nechápu co je tolik složitého do aplikace přidat podporu android TV...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Luky_Kuky

Ahoj,

Mám problém u aplikace horizon go na iPhonu X. Samozřejmě přehrává bez problémů, ale když chci zapnout nahrávání obrazovky už i přes fotoaparát, tak video a zvuk se vypne a objeví bílá obrazovka. Nahrávání obrazovky ( fotoaparát /program) používám na screnovani iPhonu s TV přes super placený program.

Nějaká rada jak to rozchodit? Jak už psal, dělá to hned i při zapnutí přes kameru v mobilu. Foto 2. tím pádem Placeným programem to není.

9E1E384A-F523-4695-8C89-6E4B735E77B9.png

966F590F-4501-48F1-9A7B-624675EC55DE.png

Upraveno uživatelem Luky_Kuky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...