Přejít na obsah

Horizon Go


Návštěvník Anonym

Doporučené příspěvky

Mám jen skromný dotaz: Že v aplikaci Horizon GO na PC nefunguje už hodně dlouho nejenom zpětné přehrávání u téměř poloviny programů, ale dokonce ani spuštění programu v reálném čase, je normální? Chápu, že se občas vyskytne nějaký problém, který se každý slušný provozovatel snaží co nejdříve vyřešit. Ale zdá se, že UPC je úplně jedno, že nabízí za nemalý peníz naprosto nefunkční službu, ignoruje stížnosti a ještě se za to plácá po rameni. Jak dlouho ještě bude trvat, než tuhle službu zprovozníte k plné spokojenosti platících zákazníků? 

UPC 1.jpg

UPC.jpg

  • 300 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komfort
  • VTV Premium box
  • Bílina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Pavlus cz

Zdravím chci se zeptat mám UPC standart nějaké balíčky programů a mám zájem o Horizon go a jak to funguje stačí se teda zaregistrovat na upc a pak by to mělo fungovat?a platí se za to něco navíc díky za odpověd

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami , Pavlus cz napsal:

mám zájem o Horizon go a jak to funguje stačí se teda zaregistrovat na upc a pak by to mělo fungovat?

Ano, mělo !!! by to fungovat. Ale v tom odkazu od Tomuse už se nepíše, že pomalu každý druhý kanál se vůbec nenačte dokonce ani v reálu, natož při volbě zpětného shlédnutí. Kdyby sis přečetl příspěvky v tomto vláknu, dozvěděl by ses, že nejsem sám kdo si stěžuje na věčné problémy s touto službou. Myšlenka dobrá, ale funkčnost přinejmenším diskutabilní, když to nazvu hodně slušně. Bohužel UPC to nejspíš vůbec neřeší a je jim to naprosto šumák, protože to trvá už hodně dlouho, nic se neděje a na stížnosti nikdo nereaguje. 

PS: Možná se pletu a zareaguje některý z moderátorů (možná Banánem za nevhodný, rebelující příspěvek). Tenhle styl "demokracie" totiž dneska hodně frčí .... 

  • 300 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komfort
  • VTV Premium box
  • Bílina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Možná se pletu, ale zjevně zájem tyto služby předčil očekávání, technické zázemí to prostě nezvládá.... A chuť investovat do nových serveroven a dalšího hw v nejistém období jednání o odprodeji společnosti UPC ČR a dalších si majitelé zajisté nechali zajít...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...