Přejít na obsah

Horizon Go


Návštěvník Anonym

Doporučené příspěvky

Návštěvník masterofpuppets

Koupil jsem dnes MiBox a doufal, ze je to Android, ze tam pujde Horizon krasne.. a bohuzel jsem se splet.

 

@beepee: musis si stahnout APK, to tam pres ES File Manager nahrat.. ale stejne je aplikace otocena nabok a nejde v ni ovladat ovladacem, takze je to asi jako drbat se levou nohou za pravym uchem

 

@David: kdy ocekavate release na AndroidTV? :) Doufam, ze to nebude az na vanoce, jak tu nekdo psal :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník dmatejek

Již několik dní nefunguje Horizon Go na mobilu ( u mě Huawei, ale nejspíš nehraje roli). Podle reakcí na Google play nejsem jediný. Komentářů v tomto smyslu nepočítaně. Ovšem odpověď od vývojářů nikde. Proto zkouším zde. Nevíte někdo co s tím, popřípadě kam jinam se obrátit. Má někdo stejnou zkušenost? Jen pro pořádek, před aktualizací šlapal normálně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dmatejek

Jen abych to upřesnil. On jako takový funguje, ale po pokusu pustit živé vysílání ,ať už jakékoliv stanice, spadne. 

Ještě jedno zjištění.....v prohlížeči funguje. Takže chyba je v samotné aplikaci.

Upraveno uživatelem dmatejek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já potvrzuji též tento problém mám Huawei P9 Lite a v aplikaci nefunguje živé vysílání ani zpětné přehrávání už pár dnů.Vždy mě to hodí nazpět do hlavního menu aplikace snad to spraví další aktualizace.

  • Basic 250 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Vodafone TV STB, Modem Compal CH7465
  • Bílina
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...