Přejít na obsah

Horizon Go


Návštěvník Anonym

Doporučené příspěvky

Návštěvník M&M

Ahoj,

možná tu už podobné dotazy zazněli, ale nějak se nemůžu dopátrat:

a) k Horizon Go jak jsem pochopil lze být současně připojen až se 3 zařízeními

 - lze nějak definovat pro každý přístup/přístroj jiné přihlašovací jméno/heslo

- pokud ne, lze nějak "obejít", aby přihlašovací jméno a heslo bylo stejné jako do MyUPC? (to mi nepřijde štastné, nepotřebuju, aby se mi synátor mohl hrabat v účtech, nastavení, objednávání služeb

 

b) jaký je reálně rozdíl mezi horizon go na mobilu a horizon.TV přes PC?

- situace je taková, že v aplikaci mám přístupné jiné kanály (méně) než přes prohlížeč v NTB přes adresu horizon.TV (konkrétně tam např. nemám HBO, ale v pc přes prohlížeč ano, případně i přes prohlížeč v mobilu, když použiju nikoliv aplikaci, ale ie prohlížeč

 

c) přes internet prohlížeč v mobilu (ipohone) z adresy horizon.tv se mi konkrétně HBO nepřehraje (v horizon go ho nemám), v PC ho přehraju, ale pouze přes Chrome prohlížeč, nicméně přes Firefox mi to vyhodí hlášku, že nelze přehrát, protože nejsem přihlášen

- co je za problém? Horizon.tv lze spouštět a sledovat programy pouze na určitých zařízeních, resp. prohlížečích?

díky moc za pomoc/objasnění, trošku se v tom ztrácím napoprvé

M.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužel přihlašovací údaje do služby Horizon jsou shodné s údaji do Moje UPC a nelze to nějak změnit ani obejít a možná je to tak dobře protože v opačném případě by uživatelé rozdávali hesla svým známým a takhle si to aspoň každý rozmyslí komu heslo sdělí.

Pokud máte strach aby váš syn heslo nezjistil tak mu přihlašovací údaje vyplňte sám a zaškrtněte volbu pamatovat si heslo pak se bude moct přihlásit Ale na místo hesla uvidí jen hvězdičky.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník M&M
před 15 hodinami, tomus napsal:

Bohužel přihlašovací údaje do služby Horizon jsou shodné s údaji do Moje UPC a nelze to nějak změnit ani obejít a možná je to tak dobře protože v opačném případě by uživatelé rozdávali hesla svým známým a takhle si to aspoň každý rozmyslí komu heslo sdělí.

Pokud máte strach aby váš syn heslo nezjistil tak mu přihlašovací údaje vyplňte sám a zaškrtněte volbu pamatovat si heslo pak se bude moct přihlásit Ale na místo hesla uvidí jen hvězdičky.

Tak to jsem pochopil, ze muze byt duvod. Spis by to chtelo mit moznost pod mym uctem udelat 3 aliasy

Synovi jsem to nastavil, problem je ze se mi tam muze prihlasovat vic zarizeni byt ne soucasne (muj ntn, synuv, zeny, pc, a kazdeho z nas mobil = 7 zarizeni)  a vse prednastavovat kdyz nepouzivame “pamatovani” hesel (nemam to rad) znamena dat pristupy zene a synovi coz obecne nechci, protoze pouzivam ruzna hesla ale maji jistou logiku - tzn dat dalsi osobe heslo ktere ja pouzivam citim jako problem

o sharovani pristupu mi nejde, klidne to dopredu napojim napr na mac adresy zarizeni

M

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník karpi

Dobrý den,

mám nově tablet android - T10 Cobalt wifi - a pokusil jsem se nainstalovat upc horizon go.

Zdá se, že by všechno fungovalo, ale když pustím nějaký program, tak hraje 3-5 vteřin dobře a pak se najednou přepne do obludného zvětšení, že na obrazovce je vidět pouze levý horní roh s logem..

Řešil jste někdo podobný problém? Úspěšně?

díky, pk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...