Přejít na obsah

Veselé historky z natáčení: JAK SE LADÍ FOX KIDS :-)


Návštěvník Worm

Doporučené příspěvky

Návštěvník Worm

Občas člověk při projíždění kanálů Karnevalu vidí místo televizní stanice zajímavé nápisy jako "Program není dostupný nebo je zakódovaný" a někdy dokonce vidí jak pracovníci Karnevalu v jejich softwaru cosi nastavují. A zrovna před chvíli jsem něco podobného zaznamenal (bohužel jen foťákem, takže omluvte zhoršenou kvalitu snímků): :lol:

Upraveno uživatelem Worm
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jednou jsem takhle zahlidl jak se nekdo s Karnevalu, pokousel napsat takovy ty reklamni titulky co bezi na spodu obrazovky na promokanale, pripadlo me jako kdyby to psal nekdo s pomocne, tu jednou vetu daval dohromady asi hodinu a jeste s chybama. :lol:

Upraveno uživatelem Návštěvník
  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Worm

Dřív občas běžel na Promokanálu demo program toho jejich předpotopního titulkovače. Byly tam ukázky všech osmi barev a asi dvou fontů, co to zvládá... :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vis ono je hezke napsat, ze ty "blby" technici od Karnevalu takle ladi TV programy. Ale predstav si, ze ti provozovatel TV programu nahlasi preladi programu na jiny transpoder a ze to bude hotove v 7:30 rano. No a ty cekas a cekas a ono je najednou skoro 12:00 ty zacnes ladi,t to ladeni trva cca 2-3 minuty. Naladis prepnes na pozadovany kanal ( proto jsi videl nejdrive MTV ). Sednes do auta a ritis se na dalsi, 2, 3, atd stanici kde provadis to same do" zblbnuti". Je samozrejme mozne vypnout videosignal vypnout zapnout merak, ale proc? Na stanici je TV a pro ty 3 minuty to snad nekoho neubude. Proste mejte s mami strpeni nedelame to schvalne. Tak se tu mejte :oops:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Worm

Já neříkám, že jsou technici blbci. Ale občas se stává, že vidím místo televizního programu okno nějakého softwaru. No je to příjemné zpestření, ale přijde mi to neprofesionální.

 

Naladis prepnes na pozadovany kanal ( proto jsi videl nejdrive MTV ).

 

Tak tomu moc nerozumím. :scratch:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
Návštěvník Worm
Tak jsem se chtel podivat jaky bude pocasi na Meteo TV a uz i to jim zkolabovalo :wink:

Co se tam píše? V předpovědi počasí došlo k chybě a bude ukončena? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...