Přejít na obsah

UPC televize - Klasik (zdarma k internetu)


Návštěvník pavelupc

Doporučené příspěvky

Návštěvník pavelupc

Dobrý den všem a zdraví v novém roce na úvod.

Mám internet od upc a k němu využívám zdarma jejich televizi (pro neznalé stačí připojit koax.kabel mezi TV a přípojkou na krabici, kde je internet, do zdířky od TV a máte televizi která neřeší nějaké DVB-T2 či 3.-))

Zajímá mne, zda máte třeba tel. kanál od Seznam TV, nebo Prima Max, nebo nějaké jiné zahraniční, než mám já- orf 1,2, ATV, joj family. Nebo jsou třeba programy, které nesleduji-nemám v seznamu, ale jsou přístupné. Vypadl mi třeba Mňam TV, což bych rád zpět, ale zkoušel jsem skenovat programy a nějaký volný jsem nenašel.Občas se stane že upc přejmenuje nějaký jiný kanál a vrazí tam jiný, ale u tv mňam jsem nenašel kam, zda vůbec.

díky

Zde je ten zmiňovaný seznam, třeba někomu pomůže, rádia jsem nesepisoval.

image.png.6331eb36d018eace81a8c0ced1e3a348.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslim, ze Klasik neni zdarma, ale je placeny a je potreba STB nebo modul s kartou.
K internetu je zdarma nabidka START, ale ta je v DVBT(asi ladeni "antena") a jsou tam i ty programy co zminujes.

Odesláno z mého Redmi Note 5 pomocí Tapatalk

  • 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • modem, VTV box
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Klasik určitě není zdarma k internetu. To je TV Start (opsáno z faktury). Rakousko jsem tam určitě neměl, ač bych rád. Zkusím to doma čerstvě prověřit. Max a Seznam jsem měl, laděno jako anténa (stejně jako flacek).

K tomu, že není nutné se stresovat z DVB-T2, bych si nebyl tak jistý v kramflecích. Zatím to šlape na DVB-T, ale UPC se nevyjádřilo, jestli a jak dlouho to budou podporovat.

  • Premium
  • -
  • Základní
  • Vodafone Station
  • KrPole
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po rychlé kontrole:

Mňam, Seznam, Max mám. Rakousko nemám. Nemám tam ani žádné jihočeské lokální programy ani Otrokovice. Nové kanály se mi ladí většinou samy. Mám obsazeno celkem 44 TV kanálů. Že by mi třeba to Rakousko někde uteklo?

Kde máš přípojku?

Upraveno uživatelem sodekcz
  • Premium
  • -
  • Základní
  • Vodafone Station
  • KrPole
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...