Přejít na obsah

Český rozhlas rozšiřuje digitální vysílání DAB+


Pavel m

Doporučené příspěvky

Návštěvník Evzen
3 hours ago, kraftwerk007 said:

Kolik lidí má doma DAB tuner?

Jeden z tisíce?

Kolik lidi melo v 80.letech CD prehravac? Presto se CD prodavala.
Kolik lidi melo DVD nebo BD prehravac?

Tohleto uvazovani je mimo misu. Nejdriv musi byt dostupny obsah, potom teprve budou lidi kupovat pristroje pro jeho konzumaci! Opacne to nefunguje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Slamb změnil název na Český rozhlas rozšiřuje digitální vysílání DAB+

Jaký to bude zásadní přínos pro uživatele v síti UPC,kteří v současné době poslouchají rozhlas v síti UPC?

CD kupoval ten,kdo měl přehrávač.Nebo znáš někoho,kdo kupoval CD a neměl přehrávač?

Tady se bavíme o službě,která bude pro všechny-tedy i pro ty,kteří o ní nemají zájem.DAB je dostupný i v terestriálu.Kabelovka by z principu měla nabízet něco jiného.

Není lepší pro většinu uživatelů-tedy diváků-řešit a využít datový prostor pro překlápění programů do HD a časem do UHD?

Když má být nejdřív obsah,tak kde je např. nějaký UHD program?A přístrojů na příjem jsou prodány tisíce.....LCD TV jsem měl dříve,než UPC mělo nějaký HD program.

  • Basic 250 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • 3x CAM, modem Technicolor
  • Liberec
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Evzen

Aby nedoslo k nejake mylce, ja nereaguju na potrebu zavedeni DAB programu do nabidky UPC (ja osobne bych to nevyuzil a radio pres UPC neposloucham vubec), ja reaguju na ty "nejdriv museji mit lidi zarizeni a pak teprve budeme nabizet obsah" nesmysly.

3 hours ago, kraftwerk007 said:

Když má být nejdřív obsah,tak kde je např. nějaký UHD program?A přístrojů na příjem jsou prodány tisíce...

Zapominas na podstatnou vec - UHD obsah je dostupny predevsim na jinych mediich nez TV vysilani.

3 hours ago, kraftwerk007 said:

LCD TV jsem měl dříve,než UPC mělo nějaký HD program.

LCD samo o sobe nijak nesouvisi s HD. Zrejme jsi chtel napsat "HD TV"...
Ale zase zapomnels, ze HD obsah byl dostupny predevsim na jinem mediu nez TV vysilani.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

UHD na jiných médiích-myslíš že každý stahuje něco z netu,nebo kouká na Youtube?Nedívej se na to,podle svých potřeb.

Většina diváků chce zapnout bednu a koukat.Nějaké stahování je nezajímá.Satelitní vysílání pomalu začíná něco nabízet.Kabelovka má proti sat.vysílání obrovskou výhodu s prostorem pro datový tok,pro tyto programy.

HD obsah tu není zas tak dlouho-TV(fullHD) mám přes 8 let a v té době,jediný obsah byl na netu-warez.BD byl v plenkách.Jediný program v UPC byla promo smyčka HD+.

  • Basic 250 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • 3x CAM, modem Technicolor
  • Liberec
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Evzen

UHD na jinych mediich myslim napr. Netflix apod. To je, pokud vim, hlavni UHD platforma.
Online sledovani je vubec preferovana platforma teto doby. Na klasickou TV se divaji uz jen konzervativni vykopavky jako jsem ja.

1 hour ago, kraftwerk007 said:

Většina diváků chce zapnout bednu a koukat.Nějaké stahování je nezajímá.

Viz vyse. Ti, co chteji "zapnout bednu a koukat", bohuzel nemaji zajem o UHD. Tem bohate staci HD (a ani to nemuseji mit tak straaasne nutne jak by se mohlo zdat).

1 hour ago, kraftwerk007 said:

HD obsah tu není zas tak dlouho-TV(fullHD) mám přes 8 let a v té době,jediný obsah byl na netu-warez.BD byl v plenkách.Jediný program v UPC byla promo smyčka HD+.

Nojo, nemuzes posuzovat podle uboheho UPC. Ja jsem uz tak pred 12-15 lety stahoval z netu HD filmy, nahrane z americke kabelovky - tenkrat tam byly dostupne set-top boxy s firewire rozhranim, pres ktere se dalo vysilani nahravat (nebo stahovat nahravky z interniho HDD? uz nevim), popr. s ethernetem pro pripojeni do domaci site kvuli sdileni nahravek. Takze asi tak.
Jo a BTW, v te dobe jsem samozrejme zadnou HD telku nemel, dokonce ani HD monitor... takze jak rikam, nejdriv byl obsah, pak teprve prisel hlad po odpovidajicim prehravacim hardware.

A jeste neco - ten warez na netu, co zminujes, ten se asi vzal odkud? Samozrejme stazeny z originalnich medii, zeano... Takze obsah byl, ne ze ne...

26 minutes ago, Marek-26 said:

Byl obsah ve formě filmů na DVD nosičích a následně Blue Ray disky.

Blu-ray... bez toho "e".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...