Přejít na obsah

Horizon Go a neustále odhlasovanie účtu v android TV


Návštěvník Milosko78

Doporučené příspěvky

Návštěvník Milosko78

Mám aplikáciu v android tv sony Horizon Go. Dost casto ked odidem z Horizonu a vratim sa tam napriklad na druhy den,alebo aj v ten den, ked tv nebol vypnuty, tak sa musim prihlasovat heslom, co je teda príserne otravné. Neviete ci to je problem TV? Lebo v aplikácii nie je moznost "zostat prihláseny"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník freekarol

Tak jsem to zkusil a stále jsem přihlášený a to jsem tu aplikaci, nepoužil tak 3 týdny. Mám Android 8.1 a čistý Android (Android One).



Odesláno z mého Mi A1 pomocí Tapatalk

tak ja neviem co robim zle. Uz som z toho zúfaly neustale pracne s DO davat dlhe heslo
Můžeš použít nějakého správce hesel např. KeePassDroid a nebo heslo napsat do programu na psaní poznámek např. Google Keep a pak už jen heslo zkopíruješ. Má verze Androidu, si umí zapamatovat. Třeba to tvůj mobil, taky umí.

Nejrychlejší řešení tvého problému...

Odesláno z mého Mi A1 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Milosko78

ano ide o Horizon v TV, v mobilnej android apke to nemosim prihlasovať. v Tv je to nepouzitelne,nebudem tam predsa stala zadavat nejake otravne hesla

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník michal.richvalsky

Apku používam vo Phillips TV a nemam žiadny problém. Prihlásil som sa iba raz. Nepoužíva náhodou Horizon na viacerých zariadeniach? Ako viem tak je možné byť prihlásený na rad na max 4 zariadeniach. Môže byť problém tam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník kotlik

Mne ide tiež Horizon bez problémov. Aj verzia Go na mobile a aj verzia TV na telke. Telku mám tiež Sony (XF90). Do app som sa prihlásil len pri inštalácií. Odvtedy si to pamätá. Možno bude problém verzia androidu v danej tv...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Milosko78

tiez mám tv sony XF90 ,android ako asi aj ty android 7.

Teraz som to skusal zas prihlásenie. najradsej by som to rozbil,vzdy chytam priserne nervy, je to nepouzitelné

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...