Přejít na obsah

TV Start TC7200.U a LG smart tv


Návštěvník Garnett123

Doporučené příspěvky

Návštěvník Garnett123

Zdravím potřeboval bych pomoc a poradit případně se zapojením UPC TV Smart . Mám router TC7200.U do něho koaxial F z krabičky ve zdi na internet a router propojen ethernetovym kabelem s TV. Internet mi funguje jak WIFI tak i internet v TV, ale uz nejde TV start naladit (pomoci aut. Ladění kabel nebo satelit) Ze zdi mám druhý koaxial F napojeny do TV ze zdi (předpokládám zásuvka účastnicka UPC co máme v bytovce), ale televize přes ladění nechce nic nalézt. Může někdo pomoci? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Garnett123

Podle návody na zapojení TV mám zásuvky typ číslo 1, tzn 3 zástrčky ve zdi 1TV 2 FM 3DATA. Data mám propojenou koaxiálem, ale ještě mne napadlo, jestli nemám propojit zásuvku TV koaxiálem typu F ze zdířky TV přímo to televize. Mám právě ještě vyveden ze zdi patrně z patra podemnou nebo v baráku 1 koaxiál myslím, ale ten mi nefunguje.

před 9 hodinami , tomus napsal:

Nevím jestli to televizor umožňuje ale zkus to ladit jako anténa, a ne jako kabel ale i v režimu kabel by to mělo nějaké kanály najít.

Zkoušel jsem všechny možné varianty, ladit jako Kabel, Anténa, Satelit a bohužel nic. Když dám klasickou pokojovou anténu a propojím s televizí (kde je zabudovaný seto box) tak mi to najde normálně klasické programy. Ale když ladím jako kabel a satelit tak nic. Zkusím tedy ještě krabičku propojit výstup TV přímo s televizí koaxiálem. 

Takovouhle krabičku mám výstup DATA propojen s routerem. Ale ze zdi mimo tuto krabičku, mi kouká ještě jeden koaxiál, který mám napojen do TV, předpokládám, že je to nějaká společná anténa v bytovce.

48380916_199937444290622_8642404605432430592_n.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Evzen
38 minutes ago, Garnett123 said:

ale ještě mne napadlo, jestli nemám propojit zásuvku TV koaxiálem typu F ze zdířky TV přímo to televize

Tak samozrejme, ze musis pripojit TV antenu do televize, jinak pochopitelne nenaladis nic!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Garnett123

Díky, mě zmátla ta společná anténa, která je v baráku zřejmě odpojená. Protože máme v bytovce pouze UPC jsem zjistil od ostatních nájemníků. Vyzkouším

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...