Přejít na obsah

Kaon 700 samospúšťanie


Návštěvník foreteller

Doporučené příspěvky

Citovat

Tak mám doma místo toho B3001 Kaon900. Jsem velmi rád, že ne 700 (jestli tomu někdo pomohl, patří mu mé velké díky).

Funguje normálně. Přepínání mezi kanály (ať tlačítkem */-, nebo číslicovým tlačítkem) velmi svižné. Zatím si nemám nač stěžovat. ….. paní je spokojená - a to je důležité....

 

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • STB Vodafone, modem Compal CH7465
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já ho mám teprve druhý den, ale funguje normálně. Sám od sebe se mě zatím nezapnul (v nastavení jsem ovšem zadal "rychlý start"). Ta tlačítka na tom ovladači asi po delším používání budou dělat problém (ta technologie je tam poněkud nešťastná). To ten ovladač z toho staršího modelu (B3001) je mnohem lepší, je subtilnější, systém těch tlačítek vynikající. Ten starší model DO se dá koupit (existuje inetový obchod na dálkové ovladače k mnoha zařízením - i k zařízením od UPC), a snad by i měl fungovat s tou devítistovkou.

Na stlačení příslušného tlačítka reaguje STB okamžitě. Problém s tímhle opravdu nemám.

Upraveno uživatelem Ivo Mašek
  • Super 500 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • STB Vodafone, modem Compal CH7465
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě mám dotaz. V obýváku mám "cihličku". Tam mě funguje mimo jiné i filmotéka a zpětné shlédnutí. Ten Kaon900 mám v dětském pokoji. Jelikož budu dělat rekonstrukci chodby (podlaha je v nedobrém stavu), tak bych při té příležitosti rozšířil lišty, abych tam mohl přidat inet kabel od inetu UPC (ten mám právě v té cihličce). Jedná se asi o 15 metrů.

A teď oč jde. Když z cihličky (která má dvě výstupní inet zásuvky) potáhnu kabel do inet zásuvky Kaonu900, bude možné i na něm zprovoznit filmotéku? Teoreticky by to jíti mohlo. Co vy na to?

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • STB Vodafone, modem Compal CH7465
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za info, chlapci

…. mám nový poznatek ohledně "samozapínání" malého Kaonu. Večer kolem půl sedmé jsem přijel z práce a mrknul jsem na malý Kaon. Ukazoval čas. Pak jsem šel k sobě, dělal pár věcí na PC a pak u sebe mrknul na detektivku na ČT1. Po skončení, tuším v 21:10, jsem si vzal cigáro a šel na balkon. Opět jsem mrknul na malý Kaon a šup …. na displeji svitilo P4, což je kanál, takže došlo k zapnutí. Ovladačem šlo v pohodě vypnout. 

Asi to ničemu nevadí (u obou TV nemám spárovaný DO s příslušnými TV), ale standardní to rozhodně není. 

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • STB Vodafone, modem Compal CH7465
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Další poznatek

Ráno jsem zjistil, že na malém boxu opět svítí P4. Tedy někdy v noci byl vzdálenou správou zapnut (ale už ne vypnut). Tak jsem udělal to samé, co večer, tedy jsem ho ovladačem vypnul. Ovšem již se neobjevil na displeji čas, ale displej zhasnul úplně. Tedy box se vypnul (večer den před tím se mě objevil čas, jak popisuji v postu výše). Takže jsem ovladačem box znovu zapnul, a po obvodu displeje běžely dvě čárky, stále dokola (něco jako když štěně si chce chytnout svůj ocas). Takže jsem musel zapnout i TV, abych věděl, co se děje. Na obrazovce pod znakem UPC mě vítali. Po velmi krátké chvíli se objevil vysílaný program. Tak jsem opět vypnul TV i box, a na displeji se objevil čas.

Ten roztomilý Kaonek se zdá býti veselým rodinným přítelem 😀

Upraveno uživatelem Ivo Mašek
  • Super 500 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • STB Vodafone, modem Compal CH7465
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes po 10-té hodině opět P4. Po vypnutí na DO se objevil čas. Příště zkusím (až se zase objeví P4) rovnou, bez manipulace DO, zapnout TV. Měla by naběhnout TV Prima (což je právě ten P4).

…. apropó: Hafo lidí se tu kdysi hlásilo jako testeři ….. ti dělali a dělají co? Spíše jen zneužili situace, že dostali všechny kanály a tak čuměli.

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • STB Vodafone, modem Compal CH7465
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...